неділя, 25 березня 2012 19:38

"Таврія" на виїзді розгромила "Кривбас"

Сімферопольська "Таврія" розгромила криворізький "Кривбас" у матчі 24-го туру української прем'єр-ліги з рахунком 3:0.

На 19-й хвилині поєдинку Назаренко зробив навісну передачу на Аді, який скинув м'яч під удар Фещукe, а той з лінії штрафного вразив ближній кут воріт Бойко.

На 59-й хвилині "Кривбас" залишився в меншості після того, як Лобжанідзе отримав другу жовту картку за симуляцію в штрафному майданчику "Таврії".

Перед фінальним свистком кримчани ще двічі вразили ворота команди Юрія Максимова: Бойко не впорався з дальнім ударом Любічіча, а через три хвилини Калиниченко ефектним ударом в дев'ятку поставив крапку в цьому матчі.

Кривбас (Кривий Ріг) - Таврія (Сімферополь) - 0:3

Голи: Фещук, 19 (0:1); Любічіч, 86 (0:2); Калиниченко, 88 (0:3).

Зараз ви читаєте новину «"Таврія" на виїзді розгромила "Кривбас"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua