понеділок, 12 березня 2012 13:52

"Погано, що "Таврія" не зіграла проти "Металурга" - Назаренко

Футболіст "Таврії" Сергій Назаренко прокоментував перемогу кримчан у виїзному матчі проти львівських "Карпат". Поєдинок на "Арені Львів" закінчився з рахунком 3:2 на користь гостей.

Команда Семана Альтмана пропустила два м'ячі у першому таймі. Після перерви "Таврія" створила камбек і вирвала перемогу у львів'ян. На 62-й хвилині Назаренко реалізував пенальті.

"Було важко грати у першому таймі. Все-таки це наша перша гра у новому році. Погано, що ми не зіграли попередній матч проти донецького "Металурга"(поєдинок не відбувся через поганий стан поля). Тому у першій половині зустрічі у нас були певні проблеми, але другий тайм ми провели гідно.

Якщо виграли, значить наш дебют у весняній частині сезону можна вважати вдалим. Дай Бог, щоб і далі у нас так виходило.

Переломний момент матчу? За рахунку 2:0 на користь "Карпат" ми пробили пенальті і скоротили відставання. Після цього нам стало легше. Потім був автогол Гірського та гол Шиндера. Ми раді, що все так закінчилося", - сказав Назаренко в ефірі телеканалу "2+2".

"Таврія" набрала 33 очки і замикає першу п'ятірку прем'єр-ліги. "Карпати" йдуть на 13-й позиції. У львів'ян 16 очок.

У наступному турі кримчани зіграють з київським "Арсеналом", а "Карпати" зустрінуться з харківським "Металістом".

Зараз ви читаєте новину «"Погано, що "Таврія" не зіграла проти "Металурга" - Назаренко». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua