понеділок, 15 серпня 2011 10:08

"Спартак" зіпсував Жиркову дебют в "Анжі": результати матчів 20-го туру РПЛ

Московський "Спартак" у матчі 20-го туру російської прем'єр-ліги на своєму полі розгромив з рахунком 3:0 (2:0) махачкалинський "Анжі", у складі якого дебютував півзахисник Юрій Жирков, який перейшов з лондонського "Челсі".

У складі червоно-білих відзначилися Арі (на 35-й хвилині), Дмитро Комбаров (на 44-й) і Олександр Козлов, який вийшов на заміну на 73-й хвилині.

Жирков провів на полі всі 90 хвилин гри. Він завдав один удар по воротах господарів поля, після якого м'яч зрикошетив від ноги спартаківського захисника і пішов на кутовий.

В інших матчах 20 туру прем'єр-ліги 14 серпня ніжегородська "Волга" зіграла внічию з московським "Локомотивом" - 0:0, а "Зеніт" на своєму полі не зміг переграти пермський "Амкар" - 1:1 (0:1), пише Лента.

20-й тур

Волга НН - Локомотив - 0:0 (0:0, 0:0)

Зеніт - Амкар - 1:1 (0:1, 1:0)

Голи: 0:1 - Коломейцев (23), 1:1 - Кержаков (52).

ЗЕНІТ: Малафєєв, Анюков, Алвеш, Ломбертс, Крішито, Широков (Хусті, 75), Розіна (Бухаров, 40), Денисов, Файзулін (Зирянов, 82), Кержаков, Лазович.

Спартак - Анжі - 3:0 (2:0, 1:0)

Голи: 1:0 - Арі (35), 2:0 - Д. Комбаров (44), 3:0 — О. Козлов (72).

СПАРТАК: Дикань, Макєєв, Пареха, С. Родрігес, Д. Комбаров (О. Козлов, 55), де Зеув, Каріока (Зотов, 88), К. Комбаров, Дзюба, Веллітон, Арі (Еменіке, 76).

Краснодар — Крилья Совєтов - 1:2 (0:1, 1:1)

Голи: 0:1 - Джорджевич (34), 0:2 - Бобер (84), 1:2 - Марцваладзе (90).

Томь - Спартак Нальчик - 0:2 (0:0, 0:2)

Голи: 0:1 - Щаніцин (75), 0:2 - Сірадзе (90).

Динамо - Терек - 6:2 (3:1, 3:1)

Голи: 0:1 - Евертон (6), 1:1 - Воронін (29), 2:1 - Кураньї (35), 3:1 - Сємшов (45), 4:1 - Юсупов (48), 5:1 - Сємшов (84), 5:2 - Георгієв (85), 6:2 - Сапета (90).

ДИНАМО: Шунін, Вілкшир, Ломіч, Фернандес, Гранат, Сємшов, Юсупов (Сапета, 57), Самєдов, Воронін (Каряка, 67), Кокорін (Місімовіч, 46), Кураньї.

Рубін - ЦСКА - 1:1 (1:0, 0:1)

Голи: 1:0 - Натхо (33, пенальті), 1:1 - Дзагоєв (90).

Вилучення: В. Калєшин, 66 (Рубін).

Ростов - Кубань - 1:2 (0:1, 1:1)

Голи: 0:1 - Зелао (23), 1:1 - Бракамонте (57), 1:2 - Не (63).

Зараз ви читаєте новину «"Спартак" зіпсував Жиркову дебют в "Анжі": результати матчів 20-го туру РПЛ ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua