неділя, 14 серпня 2011 10:28

Воронін допоміг "Динамо" розгромити "Терек"

Московський футбольний клуб "Динамо" в суботу, 13 серпня здобув перемогу над "Тереком" із Грозного з рахунком 6:2.

Матч проходив у рамках 20-го туру російської Прем'єр-ліги на стадіоні "Арена-Хімки" у підмосковних Хімках. Рахунок у грі відкрив футболіст "Терека" Енріке Евертон на шостій хвилині зустрічі, проте "Динамо" завдяки голам Андрія Вороніна, Кевіна Кураньї та Ігоря Сємшова вдалося до закінчення першого тайму повести з перевагою у два забиті м'ячі.

На початку другого періоду довів рахунок до розгромного "динамівець" Артур Юсупов, а на 84-хвилині матчу дубль оформив Сємшов. Останній гол на останній хвилині основного часу забив Олексадр Сапета, який вийшов на заміну Юсупову. "Тереку" після голу на перших хвилинах зустрічі вдалося відзначитися лише під кінець другого тайму - відзначився болгарський легіонер Благой Георгієв.

Також в рамках 20-го туру столичний ЦСКА в гостях зустрічався з "Рубіном" з Казані. Практично до кінця матчу єдиним забитим голом залишався реалізований гравцем казанців Бібрасом Натхо пенальті, проте на 90-й хвилині футболіст ЦСКА Алан Дзагоєв зумів зрівняти рахунок. Зустріч завершилася нічиєю 1:1.

Крім цього "Томь" приймала на домашній арені в Томську "Спартак" з Нальчика. Зустріч закінчилася перемогою гостей з рахунком 0:2.

У турнірній таблиці чемпіонату Росії лідирує ЦСКА з 42 очками. "Динамо" посідає третю сходинку з 38 очками, слідом іде "Рубін", відстаючи на 4 очки, пише "Лента".

20-й тур

Томь - Спартак Нальчик - 0:2 (0:0, 0:2)

Голи: 0:1 - Щаніцин (75), 0:2 - Сірадзе (90).

Динамо - Терек - 6:2 (3:1, 3:1)

Голи: 0:1 - Евертон (6), 1:1 - Воронін (29), 2:1 - Кураньї (35), 3:1 - Сємшов (45), 4:1 - Юсупов (48), 5:1 - Сємшов (84), 5:2 - Георгієв (85), 6:2 - Сапета (90).

ДИНАМО: Шунін, Вілкшир, Ломіч, Фернандес, Гранат, Сємшов, Юсупов (Сапета, 57), Самєдов, Воронін (Каряка, 67), Кокорін (Місімовіч, 46), Кураньї.

Рубін - ЦСКА - 1:1 (1:0, 0:1)

Голи: 1:0 - Натхо (33, пенальті), 1:1 - Дзагоєв (90).

РУБІН: Рижиков, Кузьмін, Боккетті, Квірквелія, В. Калєшин, Шаронов, Нобоа, Касаєв (Нємов, 70), Натхо, Караденіз (Кисляк, 81), Дядюн (Медведєв, 75).

ЦСКА: Акінфєєв, Набабкін, О. Березуцький, Ігнашевич, В. Березуцький, Рахіміч (Секу, 71), П. Мамаєв, Хонда (Дзагоєв, 58), Тошич, Вагнер Лав, Думбія.

Попередження: Рахіміч (28), Кузьмін (35), В. Калєшин (51), Шаронов (61), О. Березуцький (84).

Вилучення: В. Калєшин (66).

Ростов - Кубань - 1:2 (0:1, 1:1)

Голи: 0:1 - Зелао (23), 1:1 - Бракамонте (57), 1:2 - Не (63).

Зараз ви читаєте новину «Воронін допоміг "Динамо" розгромити "Терек"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua