понеділок, 08 серпня 2011 10:27

"Кубань" зупинила переможну ходу Вороніна: результати 19 туру РПЛ

Московський "Спартак" в гостях обіграв грозненський "Терек" у матчі 19 туру чемпіонату Росії з футболу з рахунком 4:2. "Терек" забив два м'ячі в першому таймі, а "Спартак" - чотири у другому. На 77 хвилині матч перервався на три чверті години через згаслого на стадіоні світла.

У першому таймі відзначилися Шаміль Асільдаров і Маурісіо. Бразильський легіонер "Тереку" добив м'яч після того, як той же Асільдаров не реалізував пенальті.

"Спартак" у першому таймі теж не реалізував пенальті: Артем Дзюба не зміг переграти Сослана Джанаєва.

У другому таймі Сослан Джанаєв був видалений після зіткнення з Веллітоном, і другий пенальті для "Спартака" виявився більш успішним: його реалізував Дмитро Комбаров. Після цього за московську команду відзначився Арі.

На вимушена перерва, пов'язаний з тим, що на стадіоні погасло світло, команди пішли за рахунку 2:2. Після цього москвичі забили ще двічі: спочатку відзначився Артем Дзюба, а потім - Веллітон.

Після цього матчу "Спартак" набрав 31 очко в 19 іграх і піднявся на 6 місце. У "Терека" залишилося 22 очки, він займає 10 місце.

В інших матчах 7 серпня "Краснодар" в гостях обіграв "Амкар" з рахунком 2:0, "Рубін", також у гостях, виявився сильнішим за "Спартака" з Нальчика, а "Локомотив" і "Крилья Совєтов" в Москві не змогли забити один одному жодного м'яча.

Очолює турнірну таблицю і раніше ЦСКА: московська команда набрала 41 очко. Слідом за ЦСКА йде "Зеніт" (39 очок), на третьому місці - "Динамо" (35 очок).

Відзначимо перемогу "Кубані" над московським "Динамо" (3:1). Цей результат перервав п'ятиматчеву переможну серію москвичів.

Чемпіонат Росії, 19-й тур

ЦСКА - Зеніт - 0:2 (0:0, 0:2)

Голи: 0:1 - Кержаков (54), 0:2 - Анюков (55).

Анжи - Томь - 2:0 (1:0, 1:0)

Голи: 1:0 - Прудніков (17), 2:0 - М. Гаджієв (83).

Волга НН - Ростов - 0:1 (0:0, 0:1)

Гол: 0:1 - Бракамонте (82).

Кубань - Динамо - 3:1 (1:0, 2:1)

Голи: 1:0 - Давидов (45), 1:1 - Кураньї (59), 2:1 - Давидов (64), 3:1 - Комков (72).

Амкар - Краснодар - 0:2 (0:1, 0:1)

Голи: 0:1 - Марсіу (13), 0:2 - Дрінчіч (48).

Спартак Нальчик - Рубін - 0:1 (0:0, 0:1)

Гол: 0:1 - Лебеденко (72).

Терек - Спартак - 2:4 (2:0, 0:4)

Голи: 1:0 - Асільдаров (20), 2:0 - Маурісіо (35), 2:1 - Д. Комбаров (51, пенальті), 2:2 - Арі (76), 2:3 - Дзюба (90) , 2:4 - Веллітон (90).

Локомотив – Крилья Совєтов - 0:0 (0:0, 0:0)