неділя, 07 серпня 2011 11:14

"Динамо" Вороніна тричі пропустило від "Кубані"

У суботу, 6 серпня, в рамках 19 туру Російської Прем'єр-ліги відбулося 4 матчі.

Центральний матч 19-го туру російської Прем'єр-ліги проходив на стадіоні в підмосковних Хімках, де "Зеніт" здобув перемогу над ЦСКА з рахунком 2:0.

Рахунок відкрив на 54-й хвилині матчу форвард пітерського клубу Олександр Кержаков, а через хвилину перевага "Зеніту" збільшив Олександр Анюков. За час, що залишився до кінця матчу, скоротити відставання від "Зеніту" футболістам ЦСКА не вдалося.

Завдяки перемозі "Зеніт" скоротив відставання від ЦСКА в турнірній таблиці російського чемпіонату. Клуб із Санкт-Петербурга займає другий рядок з 39 очками, тоді як ЦСКА лідирує з 41 очком.

В іншому матчі махачкалінський "Анжи" зустрічався з "Томью" з Томська і здобув перемогу з рахунком 2:0. Перед початком матчу вболівальникам дагестанського клубу був представлений новий півзахисник команди Юрій Жирков, який перейшов в "Анжи" з лондонського "Челсі". Жирков буде виступати під 81-м номером.

У той же вреся "Кубань" на своєму полі з рахунком 3:1 обіграла московське "Динамо", яке перед цим матчем здобуло 5 перемог поспіль. Капітан гостей українець Андрій Воронін відіграв всі 90 хвилин.

А "Ростов" на виїзді мінімально обіграв "Волгу". Єдиний м'яч на 82-й хвилині зустрічі забив Бракамонте.

Чемпіонат Росії. Прем'єр-ліга. 19-й тур.