вівторок, 12 грудня 2017 20:11

Сніговий трилер з 7 голами: матч аутсайдерів Бундесліги перетворився в екстремальне шоу
14

Через екстремальні погодні умови старт матчу відклали на півгодини

У неділю в Бундеслізі відбувся матч, який нескоро забудуть. "Фрайбург" на виїзді зробив неймовірний камбек і обіграв "Кельн", 4:3. Причому, по ходу матчу гості поступалися 0:3.

Але запам'яталася гра не лише екстремальними погодними умовами. Лютий снігопад спровокував шоу в грі команд, від яких шоу ну зовсім не чекали. Спочатку були побоювання що гра взагалі не відбудеться: старт відклали на 30 хвилин, поки максимально не вдалося розчистити поле. А вже до 29-й хвилині "Кельн" вів у рахунку 3:0. Це була перша гра команди без Петера Штегера, який був звільнений за незадовільні результати на старті. До слова, 10 грудня його вже представила дортмундська "Боруссія" як наступника Петера Боса.

Відзначимо, що коли забивався другий гол, суддя змушений був відміряти кроками від лінії воріт 11 метрів до "точки", настільки все замело. "Фрайбург" узав приклад із "Шальке" і не здався, спочатку зрівнявши рахунок, а потім на 95-й хвилині вирвавши перемогу для своєї команди.

"Кельн" замикає таблицю Бундесліги з трьома очками - його відставання від передостаннього "Вердера" 9 очок. "Фрайбург" набрав 15 очок і йде третім з кінця.

У 15-му турі дортмундська "Боруссія" Андрія Ярмоленка поступилася "Вердеру", довівши безпереможну серію до 8 матчів. Після цього клуб звільнив головного тренера Петера Боса.

Зараз ви читаєте новину «Сніговий трилер з 7 голами: матч аутсайдерів Бундесліги перетворився в екстремальне шоу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua