пʼятниця, 02 серпня 2013 14:03

"Шкода, що не забили третій гол у ворота ПАОКа" - Краснопьоров

Олег Краснопьоров прокоментував матчі проти ПАОКа і "Зорі" ФОТО: metalist.ua

Півзахисник "Металіста" Олег Краснопьоров привітав Харків з успішним дебютом команди у Лізі чемпіонів. Підопічні Мирона Маркевича обіграли грецький ПАОК у першому матчі третього раунду кваліфікації з рахунком 2:0. Дублем відзначився Марко Девіч.

"Вітаю Харків з дебютом "Металіста" у Лізі чемпіонів і саму команду з перемогою над непростим суперником, - каже Краснопьоров після матчу.

У другому таймі гравці ПАОКа підсіли фізично. Ми їх дотисли, коли провели другий гол. Шкода, що не забили третій. Тепер головне не розслабитися. Нам ще грати 90 хвилин. Головне, довести наш запас до кінця."

3 серпня "Металіст" зіграє із луганською "Зорею" матч 4-го туру прем'єр-ліги України.

"Ми команда професіоналів. Маємо виходити на кожен матч і вигравати. Ми самі все розуміємо і налаштовуємось. "Зоря" — дуже хороша команда, яка вміє грати у футбол. Нам буде важко, тим більше, що матч пройде на виїзді."

Додамо, що вже 7 серпня "Металіст" вдома зіграє матч-відповідь кваліфікації з ПАОКом.

Зараз ви читаєте новину «"Шкода, що не забили третій гол у ворота ПАОКа" - Краснопьоров». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua