вівторок, 23 вересня 2014 15:56

Син Шумахера став віце-чемпіоном світу в картингу
3

Син легендарного пілота Формули-1 Міхаеля Шумахера Мік став віце-чемпіоном світу в картингу, інформує La Gazzetta dello Sport.

15-річний Шумахер-молодший виграв усі п'ять кваліфікаційних заїздів у Франції, однак у фінальній гонці пропустив вперед британця Енама Ахмеда.

"Безумовно, я пишаюся цим досягненням, хоча і не дуже задоволений результатом. Все ж я хочу бути чемпіоном світу", - сказав після гонки Мік.

Нагадаємо, Міхаель Шумахер з грудня проходить курс лікування після того, як він ледь не розбився на гірськолижному курорті. Семиразовий чемпіон Формули-1 вийшов з коми і нещодавно був відправлений на реабілітацію додому. Щотижня його лікування обходиться в суму, що перевищує 130 тисяч євро.

Зараз ви читаєте новину «Син Шумахера став віце-чемпіоном світу в картингу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua