неділя, 05 жовтня 2014 13:25

Формула-1. Хемілтон виграв дощове Гран-прі Японії, пілот "Марусі" врізався в трактор
2

В Японії завершився 15-й етап автогонок у класі Формула-1. Після суботньої перемоги у кваліфікації, Ніко Росберг не зміг повторити свій успіх в гонці, поступившись місцем на вершині п'єдесталу Льюїсу Хемілтону.

Саме змагання було перервано на 44-му колі через трагедію, що трапилася з пілотом "Марусі" Жюлем Бьянкі. Останній врізався в трактор, який займався евакуацією машини Адріана Сутіла, що вилетів з треку раніше. За повідомленнями преси французький гонщик серйозно постраждав і знаходиться без свідомості.

Сама гонка проходила при дощовій погоді. Через тайфун, який обрушився на береги Японії, боліди стартували за машиною безпеки. Під час перших повільних кіл через проблеми з акумуляторами зійшов Фернандо Алонсо. Надалі дощ зменшився і машини продовжили змагання у бойовому режимі. Росберг, який отримав після першого Пітстоп невдалий комплект гуми, пропустив на 29 колі вперед Хемілтона, який і виграв гонку. Ніко фінішував другим. Третім закінчив змагання Себастьян Феттель, який нещодавно перейшов у "Феррарі".

Наступний етап відбудеться 12 жовтня, в Сочі, на Гран-прі Росії. Нагадаємо, що цю гонку вимагали забрати у РФ, через агресссіі проти України. Однак ФІА не наважилася на це, більш того - внесла російський етап в календар Ф1 2015 року.

10. Серхіо Перес (Force India) +1 коло

Зараз ви читаєте новину «Формула-1. Хемілтон виграв дощове Гран-прі Японії, пілот "Марусі" врізався в трактор». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua