середа, 11 квітня 2012 19:03

"Шахтар" став першим півфіналістом Кубка України

Гол Мхітаряна приніс "Шахтареві" перемогу над запорізьким "Металургом" ФОТО: shakhtar.com

Донецький "Шахтар" з мінімальним рахунком 1:0 обіграв запорізький "Металург" у чвертьфінальному матчі Кубка України і пробився у півфінал турніру.

Єдиний гол був забитий на 79-й хвилині поєдинку після розіграшу кутового: Фернандіньйо викотив м'яч у центр на Мхітаряна, удар якого з 20 метрів прийшовся у ворота запорізької команди.

У "Металурга" було декілька небезпечних можливостей вразити ворота "гірників" як у першій половині гри, так і після перерви. Удар Жуніора на 40-й хвилині прийшовся у захисника "Шахтаря" Чижова, який стояв на лінії власних воріт. Той же Жуніор міг забивати П'ятову і через три хвилини, але відмінну реакцію виявив голкіпер гостей.

У другому таймі у "Металурга" були небезпечні випади у Сидорчука та Жуніора, але жоден з ударів не досяг мети.

Україна. Кубок

чвертьфінал

Металург З (Запоріжжя) - Шахтар Д (Донецьк) - 0:1

Голи: Мхітарян, 79 (0:1).

Попередження: Ашраф, 30; Цуріков, 59; Бєлік, 70; Штурко, 80 - Кобін, 20; Ракицький, 59.

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" став першим півфіналістом Кубка України». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua