неділя, 14 серпня 2011 01:41

"Шахтар" не залишив шансів "Дніпру"

У центральному матчі шостого туру української прем'єр-ліги чемпіон країни "Шахтар" на виїзді розгромив "Дніпро". Гості відкрили рахунок вже на шостій хвилині зустрічі - Луїс Адріано скористався відмінним пасом Дугласа Кости і витончено проштовхнув м'яч між ніг голкіпера дніпропетровців Лаштувки.

Під завісу першого тайму Жадсон зміцнив перевагу "гірників", а в середині другого тайму у зразковій атаці Фернандіньо забив третій гол у матчі.

Незадоволені вболівальники "Дніпра" влаштували перформанс на трибунах, повернувшись спинами до футбольного поля, а Хуанде Рамос використав останній козир - у складі господарів дебютував хорватський новачок Нікола Калініч.

Відразу після своєї появи форвард отримав попередження, а на 81-й хвилині відкрив рахунок своїм голам в українській першості. Через хвилину хорват трохи затьмарив свій дебют, заробивши повторне попередження, і залишив поле.

У заключні хвилини зустрічі команди мали декілька хороших можливостей для взяття воріт, але відзначитися суперники не зуміли. Таким чином, "Шахтар" здобув чергові три очки і як і раніше очолює турнірну таблицю, пише Чемпионат.сom.

Україна. Прем'єр-ліга

6-й тур

"Дніпро" (Дніпропетровськ) - "Шахтар" (Донецьк) - 1:3 (0:2)

Голи: Луїс Адріано, 6 (0:1), Жадсон, 45 +1 (0:2), Фернандіньо, 58 (0:3), Калініч, 81 (1:3)

"Дніпро": Лаштувка, Мандзюк, Кулаков, Джуліано, Коноплянка (Кравченко, 67), Олійник, Чеберячко, Стрініч, Боатенг (Калініч, 59), Ротань (к), Матеус (Антонов, 12)

Запасні: Каніболоцький, Інкум, Зозуля, Денисов

Головний тренер: Хуанде Рамос

"Шахтар": Рибка, Срна (к), Кучер, Ракицький, Шевчук, Хюбшман, Фернандіньо, Жадсон (Тейшейра, 70), Вілліан (Дентіньо, 72), Коста, Адріано (Селезньов, 60)

Запасні: П'ятов, Кривцов, Едуардо, Мхітарян

Головний тренер: Мірча Луческу

Попередження: Адріано (30), Коста (45), Срна (53), Калініч (69), Селезньов (76), Кравченко (78)

Вилучення: Калініч, 82 ("Дніпро").

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" не залишив шансів "Дніпру"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua