четвер, 11 жовтня 2018 10:01

Шевченко розповів, за рахунок чого вдалося вирвати нічию з Італією

Шевченко прокоментував матч з Італією. Фото: ФФУ

У виїзній товариській зустрічі зі збірною Італії українська команда зуміла розписати мирову - 1:1.

На післяматчевій прес-конференції головний тренер збірної України Андрій Шевченко дав такий коментар:

"Це був дуже хвилюючий момент для мене. Дуже важливо, що італійська збірна приїхала до Генуї підтримати це місто. Дякую за компліменти на адресу збірної України, але за перший тайм вона на них не заслуговує. Але другий тайм ми відіграли дуже якісно, компактно, і навіть коли отримали гол у свої ворота, знайшли в собі сили для того, щоб зрівняти рахунок.

Для мене дуже важливо та престижно бути тут у якості тренера національної збірної. Я дуже задоволений виступом команди і подякував хлопцям за гру. Ми задоволені також і результатом.

Деякі гравці отримали ушкодження, ми повинні оцінити їхній стан. Подивимося, наскільки серйозні ці травми

Гра з Чехією? Приїдемо до Харкова, подивимося більш уважно, проведемо аналіз уже всієї гри. І ще дуже важливо, що деякі гравці отримали ушкодження, ми повинні оцінити їхній стан. Подивимося, наскільки серйозні ці травми, і будемо вирішувати, чи треба когось довикликати.

Щодо стану Артема Кравця, то обстеження покаже. Повторюся, після того, як оцінимо стан кожного гравця, проведемо певні дослідження, будемо вирішувати, хто готуватиметься до матчу з Чехією", - передає слова Шевченка офіційний сайт ФФУ.

Поєдинок між збірними України і Чехії відбудеться 16 жовтня у Харкові на стадіоні "Металіст". Початок - о 21:45.

Зараз ви читаєте новину «Шевченко розповів, за рахунок чого вдалося вирвати нічию з Італією». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua