четвер, 01 квітня 2021 00:32

Шевченко переоцінив своїх гравців

Андрій Шевченко очолює збірну України із літа 2016 року. Фото: УАФ

У матчі 3-го туру відбору до Кубка світу збірна України не змогла обіграти Казахстан - 1:1. Що потрібно знати про гру на "Олімпійському"?

Андрій Шевченко провів ротацію. У порівнянні із попереднім матчем проти Фінляндії у стартовому складі вийшло відразу 6 нових гравців.

Збірна України грала у 2 форварди. Шевченко відмовився від схеми із 3-ма центральними оборонцями. Максимально наситив середину поля та поставив 2 нападники.

2 різних тайми. Якщо у 1-му таймі українці мали повну перевагу, то після перерви гра вирівнялася, та гості змогли зрівняти рахунок. У 2-му збірна України виглядала дуже слабко. Явно не вистачило фізичних сил.

Підвела реалізація. У 1-му таймі українці мали всі можливості закрити питання переможця матчу. Могли забивати майже всі гравці, але підвела реалізація. Найбільшим невдахою став Жуніор Мораес, який змарнував найбільше нагод забити.

Заміни не посилили гру України

Претендували на пенальті. Арбітр матчу міг двічі ставити пенальті у ворота казахів після падінь Жуніора Мораеса та Артема Довбика в штрафному майданчику гостей. Відсутність ВАР не дозволила арбітру подивитися відеоповтор.

Олександр Зінченко провів сильний матч. Гравець "Ман Сіті" вів гру команди, віддавав багато гострих передач.

Відсутність лідера. В потрібний момент не знайшлося гравця, який би взяв відповідальність на себе.

Заміни не посилили гру. Марлос не показав нічого в атаці. Зубков мав хороший момент, але не зміг його реалізувати. Довбик старався, але йому не вистачило досвіду.

Шевченко переоцінив можливості гравців. Україна втратили очки у матчі, де повністю переграла суперника. Футболісти занадто розслабилися, відчувши перевагу, а потім не змогли зібратися.

В іншому матчі групи Франції в гостях мінімально переграла Боснію та Герцоґовину -1:0.

Після 3 матчів збірна України набрала 3 очки та посідає 2-ге місце. Лідирує Франції із 7-ма балами.

23 травня збірна України проведе товариський матч проти Бахрейну в рамках підготовки до Євро-2020/21.

Зараз ви читаєте новину «Шевченко переоцінив своїх гравців». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua