середа, 07 лютого 2018 00:13

Збірна України з футзалу завершила виступ на Євро-2018
3

Україна гідно боролася з Іспанією, але диво створити не змогла

Збірна України з футзалу поступилася в чвертьфінальному матчі Євро-2018 збірній Іспанії.

Поєдинок завершився мінімальною перемогою суперника, повідомляє офіційний сайт УЄФА.

Протягом більшої частини гри ініціативою володіла іспанська команда. Втім, чудова гра голкіпера збірної України Євгена Іваняка дозволила супернику лише раз святкувати взяття воріт. На 18-й хвилині першого тайму один з лідерів піренейців Пола відзначився дальнім ударом у верхній кут.

Після перерви рахунок не змінився, незважаючи на те, що збірна України зробила спроби переламати хід зустрічі. Однак гра з п'ятим польовим гравцем в останні хвилини зустрічі себе не виправдала, більш того, іспанці в одному з епізодів "пробачили" українців, не влучивши в порожні ворота.

Поразка України - 0:1, і четвертим півфіналістом фінального турніру ЧЄ стала Іспанія, приєднавшись до команд Росії, Португалії та Казахстану.

Збірна України на турнірі обіграла в групі Румунію - 3:2 і поступилася Португалії - 3:5, вийшовши у чвертьфінал з другого місця. Збірна Іспанії - найтитулованіша команда в Європі, 7-разовий чемпіон континенту. Збірна України на чотирьох попередніх фінальних турнірах ЧЄ також припиняла боротьбу на стадії чвертьфіналу.

Зараз ви читаєте новину «Збірна України з футзалу завершила виступ на Євро-2018». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua