середа, 23 березня 2016 11:03

Футзал. Збірна України розбила Словаччину у першому матчі плей-оф КС-2016

У першому матчі плей-оф за право виступати на КС-2016 з футзалу збірна України практично вирішила питання потрапляння до турніур у Колумбії! Наша команда розгромила опонентів зі Словаччини, забивши у ворота суперника 6 сухих м'ячів.

Перші 10 хвилин словаки тримали свої ворота на замку і періодично самі мали можливості відзначитися. Однак, варто було Грицині відкрити рахунок на 14 хвилині, як голи у виконанні нашої збірної не змусили на себе чекати. За 2 хв. Кисельов подвоїв перевагу і на перерву наша збірна вже йшла з гандикапом у 2 голи.

У другому таймі українці практично закрили питання про переможця протистояння. Ще 2 голи Грицини, а також голи Борсука та Журби встановили остаточний рахунок - 0:6 у виїзній зустрічі! Гру-відповідь збірна України проведе 12 квітня у Одесі. Фінальна частина Кубку світу-2016 пройде в Колумбії з 10 вересня по 1 жовтня.

Словаччина - Україна 0:6

Голи: Грицина, 14:24, 22:33 32:47, Кисельов, 16:26 Борсук, 27:21, Журба, 28:33

Зараз ви читаєте новину «Футзал. Збірна України розбила Словаччину у першому матчі плей-оф КС-2016». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua