середа, 02 жовтня 2013 23:57

"Шахтар" зіграв унічию з "Манчестер Юнайтед" на "Донбас Арені"

Гол Тайсона приніс "Шахтарю" нічию з "МЮ". Фото: Football.ua

У Донецьку завершився матч другого туру групового турніру Ліги чемпіонів між донецьким "Шахтарем" і англійським "Манчестер Юнайтед". Гра на "Донбас Арені" у присутності 51 555 глядачів завершилася внічию - 1:1.

Гра почалася з гострих атак "Шахтаря" і на 14-й хвилині суддя міг призначити пенальті за фол у штрафному на Тейшейрі, однак чеський рефері Павел Краловець порушення правил не угледів.

Рахунок першими відкрили у матчі гості. Феллайні справа "хитнув" Хюбшмана, зміг втекти і віддати передачу на ближню штангу. Ракицький зупинив м'яч у падінні і першим на добивання встиг Уелбек. Нападник "МЮ" пробив точно в дальній кут.

У другому таймі "Манчестер Юнайтед" спробував зіграти на утримання рахунку, проте "гірники" своєю активністю змусили помилитися оборону англійців. Після силового прострілу Ракицького Відіч вибив м'яч прямо на ногу Тайсону - 1:1.