субота, 15 вересня 2018 13:33

"Шахтар" здобув важку перемогу у центральному матчі туру

Українська прем'єр-ліга, 8 тур, Олександрія - Шахтар.

Доброго дня! Зовсім скоро розпочнеться центральний матч 8 туру Української прем'єр-ліги. Зустрінуться перша та друга команди чемпіонату. "Олександрія" приймає донецький "Шахтар".

"Донеччани" зараз на першому місці з 18 очками. "Олександрія" має на два бали менше, та займає другу сходинку.

В останнє команди зустрічались майже рік тому. Матч завершився несподіваною перемогю "олександрійців" на ОСК "Металіст"

Головний арбітр матчу: Ярослав Козик (Мукачево)

Стартові склади команд:

"Олександрія": Паньків - Микицей, Бондаренко, Шендрик, Цуриков, - Шастал, Банада, Запорожан(к), Полярус, Ковалець - Сітало

"Шахтар": Пятов - Бутко, Хочолава, Ракицький, Ісмаїлі - Патрік, Степаненко - Болбат, Тайсон(к), Марлос - Мораес

Стартовий свисток!

4' Спокійний початок, не форсують подій команди, ведеться боротьба за центр поля.

9' "Гірники" більше володіють м'ячем, але це єдине, що можна відзначити. Навіть до штрафного майданчика суперника дійти не можуть.

15' За перші п'ятнадцять хвилин матчу ми не побачили не те що удару в площину, навіть жодного пострілу в напрямку воріт. Без моментів грають, нудно.

17' Жовта картка, Цуріков отримав попередження за небезпечний підкат.

22' Ще й дощ почався на стадіоні "Ніка". Цей фактор явно не додасть видовищності поєдинку. Лише збільшиться кількість помилок та верхової боротьби.

26' Гоооооооол! Несподівано "гірники" відкривають рахунок. Марлос замкнув подачу Болбата, спрямувавши м'яч в порожні ворота. Порожні вони були, через те, що Паньків невдало вийшов з воріт. Курйозне взяття воріт.

28' І відразу активізувались господарі поля. Але подачу з флангу замкнути не вдалось.

35' Знову гра перейшла в центр поля, схожу в цьому матчі голи забиватимуться лише за грубих помилок суперника. Зламати оборону іншим способом команди не можуть.

Степаненко отримує жовту за небезпечний підкат.

43' Жодного небезпечного моменту команди за тайм так і не створили (помилку Паньківа не рахуємо). Нудний матч.

Перерва

Статистика першого тайму:

Володіння м'ячем 40% - 60%

Удари (в площину) 2(1) - 1(1)

Фоли 11 - 14

Другий тайм

50' Активніше команди грають ніж в першій половині зустрічі. Насамперед "Олександрія" почала сміливіше йти в атаку.

52' Болбат з вигідної позиції пробив значно вище воріт. Не зміг він як слід піймати м'яч на ногу.

54' Класний шанс був у "олександрійців", щоб зрівняти рахунок. Шастал з кількох метрів пробивав головою, але прямо в руки Пятову полетів м'яч.

59' Останні хвилини за господарями, активно вони діють на половині поля суперника, навантажують м'яч у штрафний майданчик, але пробити не вдається.

65' Перехопили "гірники" ініціативу та взяли м'яч під свій контроль. Кілька небезпечних моментів змарнували гості.

70' Контролюють м'яч господарі поля, закрили "гірників" на власній половині поля, але до удару по воротах атаку довести не можуть.

73' Ось це вже футбол. За останню хвилину команди створили більше моментів ніж за весь матч. Спочатку Банада з кількох метрів не зміг пробити Пятова ударом головою. "Гірники" відразу првоели класну контратаку, яку завершував Мораес ударом з лінії воротарського майданчика, але й тут переможцем дуелі став воротар.

78' Емоції починають вирувати на полі. кожне зіткнення супроводжується бурхливою реакцією обох команд, штовхаються гравці. Арбітру потрібно брати ситуацію під контроль.

87' Гооооооол! "Шахтар" забиває другий м'яч та знімає всі питання в цьому матчі. Коваленко, який вийшов на заміну, завершив класну атаку ударом в дальній кут. 0:2

Фінальний свисток!

"Шахтар" здобуває важливу перемогу у складному матчі. "Олександрія" вперше за рік програла на власному полі.

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" здобув важку перемогу у центральному матчі туру». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua