середа, 10 серпня 2022 13:53

"Шахтар" здобув дебютну перемогу під керівництвом Йовічевича

"Шахтар" обіграв "Аль-Адалу", здобувши дебютну перемогу під керівництвом Ігоря Йовічевича. Фото: ФК "Шахтар"

У середу, 10 серпня, "Шахтар" нарешті виграв перший матч під керівництвом Ігоря Йовічевича.

"Гірники" в товариському поєдинку здолали маловідомий клуб із Саудівської Аравії "Аль-Адала".

"Помаранчево-чорні" перемогли завдяки автоголу гравця суперників наприкінці першого тайму.

"Аль-Адала" могла вийти вперед на початку зустрічі, проте "Шахтар" урятувала поперечина. В середині тайму вже стійка допомогла П'ятову.

Саудити мали достатньо нагод для того, щоб забити, однак поступилися з рахунком 0:1.

"Шахтар" в атаці створив не так багато моментів, та все ж здобув прем'єрну перемогу з Йовічевичем.

Склад "Шахтаря": П'ятов (Шевченко, 62), Кирюханцев (Стасюк, 75), Бондар, Кривцов (Чоботенко, 62), Корнієнко, Кащук, Очеретько (Фарина, 83), Джурасек, Вакула, Сікан, Кулаков (Криськів, 62).

Сьогодні о 20:00 "гірники" зіграють ще один спаринг – протистоятимуть словенському "Домжале".

Для нового наставника "Шахтаря" Ігоря Йовічевича це був п'ятий контрольний поєдинок.

До цього "гірники" зіграли внічию з "Утрехтом", програли "Аяксу", розійшлися миром з "Фортуною" та розгромно поступилися "Ромі".

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" здобув дебютну перемогу під керівництвом Йовічевича». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua