середа, 24 січня 2018 14:48

"Шахтар" програв "Динамо" на зборі в Туреччині

Сьогодні "Шахтар" завершив перший збір у Туреччині

Лідер чемпіонату України "Шахтар" провів другий контрольний матч на зборі у турецькому Белеку. Суперником команди Паулу Фонсеки став лідер чемпіонату Хорватії "Динамо" із Загреба.

"Гірники" програли з мінімальним рахунком. Єдиний гол на 67-й хвилині забив Ходжич.

Після 20 турів у чемпіонаті Хорватії загребське "Динамо" впевнено лідирує у турнірній таблиці, випереджаючи найближчого суперника на 12 очок.

"Гірники" матчем проти "Динамо" завершили збір у Туреччині. Сьогодні команда повертається в Києв, а вже 27 січня підопічні Паулу Фонсеки почнуть другий етап підготовки в Дубаї.

"Шахтар" - "Динамо" Хорватія - 0:1

Голи: Армін Ходжич, 67.

"Шахтар" (1-й тайм): П'ятов, Ісмаїлі, Ракицький, Кривцов, Додо, Степаненко, Фред, Дентіньо, Тайсон, Марлос, Феррейра.

"Шахтар" (2-й тайм): Кудрик, Ісмаїлі, Ракицький, Хочолава, Додо, Степаненко, Фред, Коваленко, Тайсон, Марлос, Феррейра.

Київське "Динамо" провело свій третій товариський матч на тренувальному зборі в Іспанії. У вівторок суперником команди Олександра Хацкевича став "Штурм" - лідер чемпіонату Австрії. Після 20 турів в австрійській бундеслізі команда на одне очко випереджає "Зальцбург".

Пропустивши по голу в кожному з таймів, "Динамо" всуху програло - 0:2. Ця поразка стала другою при одній нічиїй на іспанському зборі киян.

Наступний матч "Динамо" проведе 26 січня проти "Осіека".

"Динамо" - "Штурм" - 0:2

Голи: Ізі, 11, Шуберт, 50

"Динамо" (1-й тайм): Рудько, Морозюк, Хачеріді, Кадар, Миколенко, Шепелєв, Буяльський, Шапаренко, Гонсалес, Калитвинцев, Бесєдін

"Динамо" (2-й тайм): Бущан, Кендзьора, Бурда, Шабанов, Піварич, Ротань, Алібеков, Гармаш, Вербич, Смирний, Хльобас

Після 19-ти зіграних турів української прем'єр-ліги "Шахтар" йде на першому місці в турнірній таблиці, випереджаючи "Динамо" на три очки.

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" програв "Динамо" на зборі в Туреччині». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua