субота, 20 жовтня 2012 10:58

"Шахтар" продовжив серію перемог у прем'єр-лізі

Гол Тарас Степаненка приніс "гірникам" перемогу над "Іллічівцем" ФОТО: shakhtar.com

Матчем на "Донбас Арені" в Донецьку стартувала програма ігор 12-го туру української прем'єр-ліги. Місцевий "Шахтар" здобув вольову перемогу над маріупольським "Іллічівцем" з рахунком 2:1.

Перша половина зустрічі пройшла традиційно для домашніх матчів "гірників" з ігровою перевагою чемпіонів країни, але гості зуміли першими відкрити рахунок ближче до завершення першого тайму - м'яч у сітку воріт Андрія П'ятова провів Руслан Фомін.

Відразу після перерви "Шахтареві" вдалося відновити рівновагу в рахунку, а через п'ять хвилин після точного удару Ілсіньо гол Тараса Степаненка вивів "Шахтар" вперед. За 40 хвилин ігрового часу донецька команди могла забити і третій гол, але в ряді епізодів успішно діяв колишній голкіпер "гірників", а нині воротар "Іллічівця" Рустам Худжамов. Кращим гравцем за підсумками матчу визнаний бразилець Вілліан.

Таким чином, після 12-ти турів української першості "Шахтар" продовжує лідирувати в чемпіонаті, не втративши жодного очка.

Україна. Прем'єр-ліга

12-й тур

Шахтар (Донецьк) - Іллічівець (Маріуполь) - 2:1

Голи: Фомін, 38 (0:1); Ілсіньо, 48 (1:1); Степаненко, 53 (2:1).

Шахтар - П'ятов, Ракицький, Чигринський, В. Шевчук, Кобін (Срна, 46), Коста (Ілсіньо, 46), Степаненко, Мхітарян, Вілліан, Алекс Тейшейра, Луїс Адріано (Девіч, 66).

Іллічівець - Худжамов, Бутко (Віценець, 46), Чижов, Іщенко, Путівцев, Гречишкін, Ярошенко (Яворський, 58), Окріашвілі, Федотов (Кожанов, 86), Таргамадзе, Фомін.

Попередження: Степаненко, 58; Мхітарян, 84 - Худжамов, 53.

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" продовжив серію перемог у прем'єр-лізі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua