Донецький "Шахтар" продав півзахисника Артема Дудіка в польську "Сандецію".
Контракт українського вінгера з польським клубом буде розрахований на 2 роки, повідомляє офіційний сайт польськго клубу.
Перехід Дудіка став можливий завдяки фінансовій підтримці приватного інвестора, який покрив витрати на трансфер, а також виплатить частину його заробітної плати.
Минулий сезон Дудік провів у складі "Маріуполя" на правах оренди. До цього в такому ж статусі грав за білоруський "Слуцьк".
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Динамо" відпустить свого гравця в "Шахтар"
Артем Дудік перейшов до "Шахтаря" з "Волині", але не провів жодного матчу за першу команду "гірників". Виступав тільки за молодіжну.




















Коментарі