вівторок, 28 вересня 2021 15:28

"Шахтар" мінімально програв "Інтеру"

Чезаре Касадеї забив єдиний м'яч у матчі. Фото: ФК "Шахтар"

У матчі другого туру Юнацької Ліги УЄФА "Шахтар" вдома програв "Інтеру" - 0:1.

У першому таймі господарі мали декілька моментів, щоб забити, але підвела реалізація. За що були покарані пропущеним м'ячем від Чазаре Касадеї. Нападник "Інтера" головою замкнув флангову передачу.

У другому таймі гості уміло закрилися на своїй половині поля. "Шахтар" володів м'ячем у центрі поля, але особливих дивідендів з цього не мав. Гості змогли утримати мінімальну перемогу.

У першому турі Юнацької Ліги УЄФА "Шахтар" у гостях розгромив "Шериф" - 5:0, а "Інтер" та "Реал" не виявили сильнішого -1:1.

Матч дорослих команд розпочнеться о 19:45. Звіт про гру читайте на нашому сайті.

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" мінімально програв "Інтеру"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua