неділя, 16 травня 2021 11:56

"Рома" переграла "Лаціо" з голом Мхітаряна

"Лаціо" втратив шанси на Лігу чемпіонів. Фото: Sky Sport Italia

У матчі 37-го туру італійської Серії А "Рома" переграла "Лаціо". Зустріч проходила на стадіоні "Олімпіко" в Римі і завершилася з рахунком 2:0.

На 42-й хвилині рахунок відкрив півзахисник "Роми" Генріх Мхітарян. Едін Джеко з лівого краю увірвався в штрафну, легко утік від Франческо Ачербі і прострілив в центр - Мхітарян набіг і в дотик спрямував м'яч у ворота "Лаціо".

У другому таймі Педро Родрігес збільшив перевагу "Роми". Родрігес на правому фланзі отримав м'яч від Брайана Крістанте, змістився до центру і розкішно пробив з-за меж карного майданчика під ліву штангу. У кінцівці Ачербі був вилучений.

"Рома" набрала 61 очко і посідає сьоме місце в турнірній таблиці чемпіонату Італії. "Лаціо" (67) - на шостому місці. Це був передостанній матч Фонсеки в "Ромі". Підопічні Сімоне Індзагі втратили шанси на Лігу чемпіонів.

Зараз ви читаєте новину «"Рома" переграла "Лаціо" з голом Мхітаряна». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua