понеділок, 03 грудня 2012 14:56

"Реал" виграв мадридське дербі, Роналду пробіг стометрівку за десять секунд: результати 15-го туру Примери

У центральному матчі 15-го туру чемпіонату Іспанії "Реал" на своєму полі здолав принципового суперника з "Атлетіко" - 2:0.

"Вершкові" володіли великою перевагою протягом усього матчу, так і не дозволивши "матрацникам" загрожувати воротам Ікера Касільяса. Перемогу господарям поля принесли точні постріли Кріштіано Роналду і Месута Озіла. Португалець міг забивати ще більше, але м'яч після його ударів влучав у штангу і в поперечину.

До речі, Роналду в цій грі відзначився не тільки забитим голом, але і вражаючим забігом на 78-й хвилині, коли пробіг майже стометрівку за десять секунд.

Зі свого штрафного майданичику Роналду зробив ривок в чужий штрафний, завершивши атаку ударом в штангу. Португалець пробіг 96 метрів за 9,85 секунди і сталося це на 78-й хвилині гри.

Таким чином, "Реал" набрав 29 очок і скоротив відставання від "Атлетіко" до 5 балів.

Футболісти "Барселони" завдяки черговому дублю Ліонеля Мессі переграли "Атлетік" з Більбао в матчі чемпіонату Іспанії.

Зустріч 14-го туру Примери, що пройшла в Каталонії в суботу, завершилася перемогою господарів з рахунком 5:1.

У складі синьо-гранатових крім аргентинця відзначилися Жерар Піке (21-ша хвилина), Адріано (45), Сеск Фабрегас (56).

Сам же Мессі, зробивши дев'ятий дубль у нинішньому чемпіонаті, з 84 м'ячами впритул наблизився до рекорду Герда Мюллера, який у 1972 році забив 85 голів у сезоні.

Тур завершиться в понеділок, 3 грудня, поєдинком "Севілья" - "Вальядолід".

Голи: Кріштіану Роналду 16, Озіл 66

Реал: Касільяс, Пепе, Серхіо Рамос, Коентрау, Хедіра, Роналду, Бензема (Родрігес 90 +2), Озіл (Модріч 88), Хабі Алонсо, Арбелоа, Ді Марія (Кальєхон 69)

Барселона - Атлетік - 5:1

Голи: Піке 22, Адріано 45 +1, Фабрегас 57, Мессі 25, 70 - Ібай Гомес 65

Барселона: Віктор Вальдес, Піке, Фабрегас, Хаві, Іньєста (Тіаго 74), Мессі, Маскерано, Бускетс (Сонг 75), Педро, Хорді Альба, Адріано (Монтойя 74)

Валенсія - Реал Сосьєдад - 2:5

Голи: Сольдадо 2, 73 - де ла Белья 44, Мікель Гонсалес 57, Іфран, 64, Агірретче 83, Вела 90-пен

Хетафе - Малага - 1:0

Гол: Лопо, 57

Осасуна - Райо Вальєкано - 1:0

Гол: Сола, 5

Зараз ви читаєте новину «"Реал" виграв мадридське дербі, Роналду пробіг стометрівку за десять секунд: результати 15-го туру Примери». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua