понеділок, 12 листопада 2012 11:45

"Барселона" розбила "Мальорку", Мессі перевершив рекорд Пеле: результати 11-го туру Примери

У матчі 11-го туру чемпіонату Іспанії мадридський "Реал" на виїзді обіграв "Леванте" - 2:1.

Головним героєм зустрічі стала сильна злива, яка пролилася на Валенсію. Всі 90 хвилин футболісти грали по щиколотку у воді.

Рахунок відкрив на 21-й хвилині Кріштіану Роналду, який скористався скидкою захисника при подачі зі штрафного удару. У другому таймі "Леванте" відігрався після помилки Пепе і точного удару Родрігеса, який вийшов на заміну.

Надалі "Реал" обрушив на ворота, що захищав Мунуа, град атак, і на 71-й хвилині добився пенальті. Але голкіпер валенсійців парирував удар Хабі Алонсо.

Тим не менш, "вершкові" вирвали перемогу. На 85-й хвилині той же Алонсо зі штрафного подав м'яч до воріт, а там вийшов на заміну Альваро Мората точно пробив головою.

Після цієї перемоги "Реал" набрав 23 очки і займає третє місце, поступаючись п'ятьма пунктами землякам з "Атлетіко" і вісім - "Барселоні", яка на виїзді переграла "Мальорку" - 4:2.

Результат підопічні Тіто Віланови зробили ще в першому таймі. На 28-й хвилині рахунок відмінним ударом зі штрафного відкрив Хаві. Потім в самій кінцівці першого тайму точними ударами відзначилися Ліонель Мессі і Крістіан Тельо.

Після перерви "Мальорка" заграла більш розкуто, і з 55-ї по 58-у хвилину зуміла скоротити відставання до мінімуму. Точними ударами відзначилися Мішель Перейра та Віктор Касадесус (з пенальті). Крапку ж у матчі поставив той же Мессі, але знаходився в офсайді Алексіс Санчес закривав голкіперу весь огляд.

Відзначимо, що дубль Мессі дозволив форварду оформити 75-й і 76-й голи в календарному році та побити рекорд знаменитого Пеле, який в 1958 році записав на свій рахунок 75 м'ячів за календарний рік.

Примера

11-й тур

Малага - Реал Сосьєдад - 1:2

Голи: Савіола, 37 - Вела, 1, Прієто, 59

Сарагоса - Депортіво - 5:3

Голи: апон, 27-пен, Монтаньєс, 61, Гонсалес, 66, Поштіга, 77, 82 - Бруну Гама, 13, Ріки, 21, Бодіпо, 90 +2