понеділок, 22 жовтня 2012 11:58

"Барселона" та "Депортіво" забили на двох дев'ять м'ячів: результати 8-го туру Примери

У матчі восьмого туру чемпіонату Іспанії "Депортіво" з Ла-Коруньї на рідному "Ріасоре" в божевільному матчі поступився "Барселоні" - 4:5.

Каталонці в дебюті першого тайму видали ударний відрізок і до 18-й хвилині після влучних ударів Хорді Альби, Крістіана Тельо та Ліонеля Мессі повела 3:0.

Тим не менш, у галісійців знайшлися сили відродити інтригу, і на 26-й і 37-й хвилинах Алекс і піци скоротили розрив до мінімуму - 2:3, але перед свистком на перерву той же Мессі знову зробив перевагу "Барси" більш-менш комфортним.

Ледве почався другий тайм, як у ворота Віктора Вальдеса влетів третій м'яч. Піцци зі штрафного зняв павутину з лівої від кіпера "Барси" "дев'ятки".

Далі каталонці залишилися в меншості. За дуже неоднозначний фол другу жовту картку отримав Хав'єр Маскерано. "Барселона" відразу взяла м'яч під свій контроль, планомірно вбиваючи час. Довбивалася до гола Ліонеля Мессі на 80-й хвилини - 5:3. І нехай через кілька секунд Хорді Альба точним ударом по своїх воротах знову відродив інтригу, галісійці більшого добитися не змогли.

Тур завершиться в понеділок матчем "Севілья" - "Мальорка".

Депортіво - Барселона - 4:5

Голи: Піцці, 26-пен, 47, Алекс, 37, Хорді Альба, 79-авт - Хорді Альба, 3, Тельо, 8, Мессі, 18, 43, 77

Барселона: Вальдес, Хорді Альба, Монтойя, Фабрегас (Хаві, 61), Іньєста, Маскерано, Бускетс, Сонг, Вілья (Корреа, 54), Мессі, Тельо (Педро, 56)

Валенсія - Атлетік - 3:2

Голи: Сольдадо, 26-пен, Коста, 88, Вальдес, 90 - Адуріц, 19, 30

Реал - Сельта - 2:0

Голи: Ігуаїн, 11, Кріштіану Роналду, 67-пен

Реал: Касільяс, Варан, Пепе, Рамос, Кака (Ді Марія, 46), Озіл (Кальехон, 72), Хабі Алонсо, Ессьєн, Модріч, Кріштіану Роналду, Ігуаїн (Бензема, 85)

Малага - Вальядолід - 2:1

Голи: Іско, 37, Хоакін, 87 - Манушу, 9

Зараз ви читаєте новину «"Барселона" та "Депортіво" забили на двох дев'ять м'ячів: результати 8-го туру Примери». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua