понеділок, 26 листопада 2012 11:20

"Барселона" знищила "Леванте", Мессі підібрався до рекорду Мюллера: результати 13-го туру Примери

У матчі 13-го туру чемпіонату Іспанії "Барселона", яка впевнено лідирує в турнірі, без проблем розібралася з "Леванте" - 4:0.

У першому таймі "Леванте" грав дуже добре, а захисникам господарів вдавалося стримувати каталонську команду. Однак після перерви "Барселона" взялася за справу і за 16 хвилин забила 4 голи. М'ячі на свій рахунок записали Лео Мессі (двічі), Андрес Іньєста і Сеск Фабрегас. Варто відзначити, що окрім забитого гола Іньєста записав на свій рахунок 3 результативних передачі.

Відносно Мессі, Лео таким чином записав на свій рахунок вже 82 голи в цьому році. До великого рекорду Мюллера не вистачає всього трьох м'ячів.

Таким чином, "Барселона" набрала 37 очок і збільшила відрив від мадридського "Реала" до 11 балів. Мадридці ж на виїзді мінімально програли "Бетісу" (0:1). Гол на 17-ій хвилині забив Беньят.