середа, 03 листопада 2021 07:11

"Реал" легко розгромив "Шахтар"

Вінісіус грає за "Реал" із літа 2018 року. Фото: Getty Images

3 листопада у матчі четвертого туру Ліги чемпіонів "Реал" буде приймати "Шахтар".

У матчі третього туру команди провели гру на НСК "Олімпійський". Команда Карло Анчелотті легко розгромила команду Роберто Де Дзербі - 5:0.

Господарі спробували грати першим номером проти грізного суперника, але гостроти біля воріт Тібо Куртуа не ставили. Іспанці почали обережно матч, але в середині першого тайму почали більше активно атакувати.

Гол у ворота Анатолія Трубіна назрівав. На допомогу "Реалу" прийшов Сергій Кривцов, який забив у власні ворота під кінець першого тайму.

Після перерви "Реал" зняв всі питання про переможця - бразилець Вінісіус оформив дубль. Після чого "Шахтар" повністю розвалилася та пропустив ще два м'ячі.

Михайло Мудрик мав нагоду забити гол престижу, але не зміг переграти воротаря "Реала".

Матч "Реал" - "Шахтар" розпочнеться о 19:45. Звіт про гру та онлайн-трансляцію читайте на нашому сайті.

У турнірній таблиці лідирує "Шериф", яки має дві перемоги та за додатковими показниками випереджає "Реал". "Інтер" йде третім із чотирма очками, а у "Шахтаря" тільки одна нічию після трьох матчів.

Зараз ви читаєте новину «"Реал" легко розгромив "Шахтар"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua