субота, 26 вересня 2009 16:15

"Зеніт" виграє важливий поєдинок проти ЦСКА

Санкт-петербурзький "Зеніт" здобув перемогу над московським ЦСКА в домашньому матчі 23-го туру чемпіонату Росії з футболу - 2:0.

Перший гол було забито під кінець першого тайму. Після прострілу в штрафну ЦСКА Володимира Бистрова арбітр матчу Станіслав Сухіна вирішив, що Сергій Ігнашевич зіграв рукою, і вказав на "позначку". Іменитий сербський форвард Матея Кежман пробив на силу по центру воріт і відкрив рахунок своїм голам за клуб із Санкт-Петербурга.

На 87-й хвилині Володимир Бистров красивим ударом з-за штрафної встановив остаточний рахунок матчу, забивши свій четвертий м"яч у чотирьох матчах за "Зеніт" після недавнього переходу зі столичного "Спартака".

Наставник ЦСКА Хуанде Рамос зазнав першої (після двох перемог з рахунком 3:0) поразки в чемпіонаті Росії. "Зеніт" здобув четверту суху перемогу поспіль і, обійшовши ЦСКА, набрав 40 очок, зрівнявшись із московським "Спартаком", який йде другим. ЦСКА з 39 очками перебуває на четвертій сходинці.

Чемпіонат Росії з футболу, 23-й тур.

"Зеніт" (Санкт-Петербург) - ЦСКА (Москва) - 2:0 (1:0).

Голи: Кежман, 45 - з пенальті (1:0); Бистров, 87 (2:0).

"Зеніт": Малафєєв, Анюков, Мейра, Кім Дон Чжин, Ломбертс, Зирянов, Хусті, Денисов, Бистров (Розіна, 90), Текке (Корниленко, 90), Кежман (Файзулін, 86).

ЦСКА: Акінфеєв, Шемберас, Ігнашевич, А. Березуцький, В. Березуцький, Дзагоєв, Гонсалес (Пілієв, 70), Красіч, Алдонін (Карвальйо, 58), Рахіміч, Гільєрме (Нецид, 46).

Попередження: Красіч (20); Кежман (33); Гільєрме (37), Бистров (49); Гонсалес (49); Шемберас (60); Дзагоєв (71), В. Березуцький (77); Мейра (77).

РИА Новости

Зараз ви читаєте новину «"Зеніт" виграє важливий поєдинок проти ЦСКА». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua