понеділок, 05 жовтня 2009 11:57

"Зеніт" переміг "Динамо" і повернув 3-ю сходинку. Всі результати чемпіоната Росії

Петербурзький "Зеніт" переміг у рідних стінах московське "Динамо" і повернувся у призову трійку чемпіонату Росії з футболу.

У першому таймі гра йшла в невисокому темпі. Безпосередньо перед перервою захисник "Динамо" Леандро Фернандес завдав удару після подачі кутового, а рикошет від голови Олександра Анюкова дезорієнтував В"ячеслава Малафєєва.

У другому таймі господарі відчутно додали. "Зеніт" відігрався після закінчення першої години гри, коли Фатіх Текке підстеріг м"яч на межі офсайду і з близької відстані відправив його в сітку. Через три хвилини Матея Кежман втік від захисників і з лівої ноги пробив повз Антона Шуніна - 2:1.

"Зеніт" набрав 43 очки і повернувся на третє місце в турнірній таблиці, пітерці поступаються тільки "Рубіну" (47) та "Спрартаку" (46). В активі "Динамо", як і раніше, 34 очки.

Прем"єр-ліга Росії. 24-й тур

"Зеніт" - "Динамо" - 2:1 (0:1, 2:0)

Голи: 0:1 - Фернандес (44), 1:1 - Текке (59), 2:1 - Кежман (62).

"Амкар" - "Спартак" - 1:2 (1:0, 0:2)

Голи: 1:0 - Кушев (23), 1:1 - Веллітон (55), 1:2 - Фатхі (71).

"Локомотив" - "Рубін" - 2:1 (2:0, 0:1)

Голи: 1:0 - Одемвінгі (2), 2:0 - Одемвінгі (34), 2:1 - Салуквадзе (75).

ЦСКА - "Кубань" - 4:0 (0:0, 4:0)

Голи: 1:0 - М. Гонсалес (64), 2:0 - Красіч (74), 3:0 - М. Гонсалес (76), 4:0 - Секу (79).

"Томь" - "Сатурн" - 3:1 (1:1, 2:0)

Голи: 0:1 - Кузьмичов (3), 1:1 - Дзюба (8, пенальті), 2:1 - Дзюба (61), 3:1 - Харитонов (65).

"Крилья Совєтов" - "Спартак" Нальчик - 0:0 (0:0, 0:0)

"Хімки" - "Терек" - 1:2 (0:1, 1:1)

Голи: 0:1 - Лахіялов (11, пенальті), 0:2 - Джабраїлов (82), 1:2 - Кирилов (85).

"Ростов" - "Москва" - 2:2 (1:0, 1:2)

Голи: 1:0 - Акімов (41), 2:0 - Лебеденко (58), 2:1 - Ребко (71), 2:2 - Якубко (88).

РИА Новости, Sports.ru

Зараз ви читаєте новину «"Зеніт" переміг "Динамо" і повернув 3-ю сходинку. Всі результати чемпіоната Росії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua