понеділок, 29 березня 2010 14:08

"Збірну України підвела реалізація моментів" - нападник команди

Юніорська збірна України з хокею (U-18) не змогла завоювати право виходу до першого дивізіону. У вирішальному матчі господарі льоду програли команді Словенії з рахунком 1:2.

15-річний нападник російського "Хіміка" Павло Падакін був одним з наймолодших гравців команди Годинюка.

"Перший період нам не вдався. Ми старалися відігратися, але у нас був сильний суперник. Шайба не залітала у ворота словенців. Ми могли перемогти з розгромним рахунком, але нас підвела реалізація моментів. У третьому періоді ми забили гол, але зрівняти рахунок не змогли.

До матчу зі словенцями ми готувалися з початку чемпіонату. Ми знали, що це наш головний конкурент. Дві пропущені шайби у першому періоді стали для нас несподіванкою. Тренери підтримували нас, говорили, що часу ще достатньо.

Цей мій перший чемпіонат світу, дуже хотілося виграти. Завдання вийти в перший дивізіон залишається на другий рік."

За результатами чемпіонату збірна Словенії вийшла у перший дивізіон. Австралійці зайняли останнє місце у групі і вибули у третій дивізіон.

Нагадаємо, Україна вперше з 1995 року провела чемпіонат світу з хокею серед юніорів. Турнір (Дивізіон ІІ, група Б) пройшов з 22-28 березня в Броварах на льодовій арені "Термінал".

Gazeta.ua

Зараз ви читаєте новину «"Збірну України підвела реалізація моментів" - нападник команди». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua