середа, 23 грудня 2009 12:55

"Ворскла" підписала найкращого півзахисника Молдови

"Ворскла" підписала найкращого півзахисника Молдови

Сьогодні стало відомо, що півзахисник збірної Молдови і кишеневської "Дачії", яка займає після 19 турів Національної дивізії друге місце, 25-річний Олександр Оніка офіційно оформив свої відносини з командою Миколи Павлова, ставши, таким чином, першим трансфером у зимове міжсезоння.

Скаути "біло-зелених" давно спостерігали за грою цього виконавця, який володіє чудовим баченням поля, і який вміє віддати гострий пас в потрібний момент.

Оніка був "на прицілі" відразу у декількох російських клубів, але умови, запропоновані полтавчанами, повністю влаштували свіжоспеченого ворсклянина. До "Ворскли" Оніка перебрався як вільний агент, поставивши підпис під трирічним контрактом. Він набуває чинності з 5 січня 2010 року.

До речі, тиждень тому в Молдавії визначили номінації найкращих в році. Олександр Оніка згідно голосуванню, яке проводилося місцевою федерацією футболу, з великим відривом здобув звання найкращого на своїй позиції.

ФК "Ворскла"

Зараз ви читаєте новину «"Ворскла" підписала найкращого півзахисника Молдови». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 4166
Голосування Чи підтримуєте те, що українські спортсмени зі зброєю захищають нашу країну від вторгнення РФ?
  • Так. Це - громадянський обов'язок, а частина з них ще й представляє клуби ЗСУ
  • Не зовсім. Вони мають прославляти Україну на спортивних аренах і закликати світ підтримувати нашу країну
  • Усі методи хороші. Головне - не бути псевдопатріотами, як Тимощук
Переглянути