субота, 16 лютого 2008 15:48

"Сокіл" в серії буллітів програв "Нафтовику" з Алмєтьєвска

Київський "Сокіл" зазнав поразки в рамках Вищої ліги Відкритого чемпіонату Росії з хокею. Сьогодні кияни були слабшими за "Нафтовик" з Алмєтьєвска, який в турнірній таблиці займає четверте місце.

В першому періоді ворота голкіпера "Сокола" Вадима Селіверстова і воротаря "Нафтовика" Станіслава Галімова залишилися сухими. У другій двадцятихвилинці на 30-ій хвилині Вадим Оверкін вивів українців вперед, а в третьому періоді Максим Хапов на 47-й хвилині зрівняв рахунок. Такі цифри залишилися на табло київського Палацу спорту до закінчення основного часу. Овертайм також не виявив сильнішого.

А в серії буллітів щасливішими виявилися гості. Вирішальний булліт забив Асхат Рахматуллін.

"Сокіл" Київ - "Нафтовик" Алмєтьєвск 1:1 (0:0, 1:0, 0:1) ОТ 0:0 булл 0:1
1:0 Вадим Оверкін 30" (у більшості)
1:1 Максим Хапов 47" (у більшості)

Нагадаємо, що 12 і 13 лютого "Сокіл" двічі обіграв ще один "Нафтовик" - з Леніногорська - 6:3 і 2:1. Завтра відбудеться повторний поєдинок "Сокола" і "Нафтовика" з Алмєтьєвска.