середа, 13 січня 2010 08:20

"Сокіл" поступився гродненському "Німану"

Київський "Сокіл", ведучи кілька разів по ходу матчу проти "Німана", у підсумковому результаті програв в овертаймі - 4:5.

Другий поєдинок поспіль наші хокеїсти провалили кінцівку. Нагадаємо, в Бресті кияни в третьому періоді пропустили дві шайби від місцевого клубу і програли - 1:2.

Подібне трапилося і в Гродно. Двічі по ходу гри "соколята" вигравали з різницею в дві шайби, однак стільки ж разів господарі відігравалися.

Одними з найкращих у складі "Німана" були українці Олег Благий та Артем Бондарєв. Перший записав на свій рахунок три гольові передачі, а другий закинув третю шайбу свого клубу.

У складі "Сокола" найкращими стали Олександр Яковенко та Юрій Дяченко, які відзначилися трьома і двома відповідно асистами.

Тепер команди зіграють у Києві. Перший матч 4-го кола відбудеться 15 січня.