пʼятниця, 18 вересня 2009 08:21

"Шахтар" у першому матчі Ліги Європи розгромив "Брюгге" (ВІДЕО)

Донецький "Шахтар" здобув переконливу перемогу над бельгійським "Брюгге" у першому турі групового етапу Ліги Європи.

"Гірники" відкрили рахунок вже на 12-й хвилині, коли на позиції центрфорварда блискуче зіграв Олексій Гай.

Вже за сім хвилин індивідуальну майстерність проявив Вілліан. Красиво обіграв захисника і закрутив м"яч у дальній кут.

На 34-й хвилині після штрафного удару Даріо Срни м"яч втретє побував у сітці воріт бельгійців. Щоправда, не обійшлося без рикошету.

У другому таймі господарі перехопили ініціативу, а точніше футболісти "Шахтаря" перейшли у позиційний захист. А 55-й хвилині бельгійці отримали шанс відквитати один гол. Однак Оджиджа-Офое не реалізував пенальті - блискуче зіграв Пятов.

Та все ж господарям вдалося забити гол у ворота основного голкіпера збірної України. Веслі Сонк, перебуваючи у офсайді скинув м"яч під удар Герертсу і той розстріляв ворота.

За 15 хвилин до кінця матчу Костянтин Кравченко зі штрафного удару поцілив у дев"ятку, поставивши жирну крапку у матчі.

Наступну гру гірники проведуть 1 жовтня проти сербського "Партизана", який у першому матчі програв "Тулузі" - 2:3. Це буде перша єврокубкова гра на стадіоні-красені "Донбас-Арена".

ЛІГА ЄВРОПИ. Груповий етап

Група J. 1-й тур

Брюгге. "Ян Брейдель". 17 700 глядачів

Арбітр: Мартін Інгварссон; асистенти: Петер Мартінссон, Ерік Бергстен; додаткові арбітри (за воротами): Даніель Стальхаммар, Міхаель Лер"єус (всі - Швеція)

БРЮГГЕ Бельгія - ШАХТАР Донецьк, Україна - 1:4

Брюгге: 13. де Влігер(к), 5. Клюковскі, 30. Алькарас, 14. Сімайс, 21. Вермулен (4. Хуфкенс, 46) - 22. Герертс, 32. Оджиджа-Офое (7. Дарден, 64) - 8. Дірар, 10. Сонк, 44. Перішич - 15. Акпала (40. Куемаа, 64)

Запасні: 26. Ленартс, 19. Чавес, 29. де Метс, 77. Даман

Шахтар: 30. Пятов - 26. Рац, 44. Ракицький, 5. Кучер, 33. Срна(к) - 18. Левандовські, 19. Гай (14. Кобін, 46) - 7. Фернандіньйо, 8. Жадсон (28. Полянський, 71), 22. Вілліан (23. Кравченко, 64) - 17. Луїс Адріано

За матеріалами ТСН

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" у першому матчі Ліги Європи розгромив "Брюгге" (ВІДЕО)». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua