неділя, 19 грудня 2010 11:33

"Рома" на виїзді завдала поразки "Мілану"

У центральному матчі 17-го туру чемпіонату Італії "Мілан" вдома поступився "Ромі" - 0:1.

Майбутній суперник "Шахтаря" по 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, "Рома", завдав "Мілану" третьої поразки в сезоні.

"Мілан" програв вже другий принциповому супротивнику на своєму полі: раніше поразки "червоно-чорним" на "Сан-Сіро" завдав "Ювентус", який переміг "Мілан" у його лігві 2:1.

У першому таймі господарі виглядали краще, але втілити в голи свою перевагу не зуміли. Після перерви підопічні Клаудіо Раньєрі, що грали без своїх лідерів, Тотті і Вучініча, перехопили ініціативу. І, що найголовніше, зуміли розпечатати ворота Абб'яті. Менез виконав простріл, і Боррьєлло в боротьбі з захисниками відправив м'яч у сітку. Відігратися "Мілан" не зумів, хоча часу залишалося достатньо.

Чемпіонат Італії, 16-й тур

"Мілан" - "Рома" - 0:1

Гол: Боррьєлло (69).

"Мілан": Абб'яті, Антоніні, Бонера, Неста, Абате, Боатенг (Роналдіньо, 86), Гаттузо, Пірло (Зеєдорф, 22), Амброзіні, Робіньо, Ібрагімович.

"Рома": Доні, Бурдіссо, Жуан, Мексес, Ріїсе, Де Россі, Бриг, Сімплісіо, Адріано (Розі, 88), Боррьєлло (Окака, 90), Менез (Таддеї, 81).

За матеріалами Turnir.ua

Зараз ви читаєте новину «"Рома" на виїзді завдала поразки "Мілану"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua