неділя, 06 лютого 2011 14:58

"Манчестер Юнайтед" перервав свою 29-матчеву серію без поразок

У 26-му турі чемпіонату Англії "Манчестер Юнайтед" програв "Вулверхемптону" (1:2).

Ця поразка стала для "МЮ" першою з моменту програшу "Челсі" у квітні 2010 року. "Манчестер Юнайтед" перервав 29-матчеву серію без поразок в АПЛ.

"У нас була хороша можливість зміцнити своє лідируюче становище, - каже головний тренер "Манчестер Юнайтед" Алекс Фергюсон.

Перед грою я сказав гравцям, що не варто звертати увагу на місце, яке займають "вовки". Ми провели відмінний початок. Було багато шансів забити. Особливо в першому таймі.

Після перерви гра пішла як на гойдалці. Нам не вдалося повною мірою завантажити роботою їх воротаря. Десь заважало поле, яке було поганої якості.

Ну і травми ... У нас багато гравців знаходиться в лазареті, плюс до них додався Фердинанд. Все це позначилося на підсумковому результаті. Ми не змогли продовжити свою безпрограшну серію і поступилися", - цитує Фергюсона Football365.com.

Також "Вулверхемптон" став першою командою, яка цього сезону обіграла вдома "Челсі" і "Манчестер Юнайтед".

За матеріалами Sports.ru

Зараз ви читаєте новину «"Манчестер Юнайтед" перервав свою 29-матчеву серію без поразок». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua