вівторок, 31 серпня 2010 13:47

"Локомотив" Алієва знову розгромили, Пєєв засмутив Протасова. Результати 19 туру РПЛ

Відбулися матчі 19 туру російської Прем"єр-ліги. "Зеніт" добився в гостях розгромної перемоги над "Локомотивом", який опинився в кризі , а ЦСКА вдома взяв гору над "Аланією".

На цьому тижні і "Зеніт", і "Локомотив" зазнали болючих поразок у єврокубках. Перший позбувся путівки на груповий етап Ліги чемпіонів УЄФА, а другий і зовсім залишився без єврокубків. Частково реабілітуватися команди могли в очній зустрічі в Черкізово.

На жаль, серйозної боротьби не вийшло. Клас лідера позначився на 17-й хвилині, коли Данні скористався швидким розіграшем штрафного і реалізував вихід один на один з воротарем. На початку другого тайму завдання пітерців спростилося - суперник залишився в меншості в результаті вилучення Дмитра Торбінського. "Зеніт" ефективно реалізував чисельну перевагу. Спершу Олександр Бухаров забив свій дебютний гол за невський клуб, а незабаром досяг мети удар Романа Широкова з-за меж штрафної. 3:0 - "Локомотив", тиждень тому розгромлений з таким же рахунком московським "Динамо", отримав черговий дзвінкий ляпас.

ЦСКА у себе вдома виявився сильнішим за "Аланію" - 2:1. Сейду Думбія і Зоран Тошич, відзначившись відповідно на 4-й і 69-й хвилинах, принесли армійцям чергові три очки. У гостей голом престижу вже в доданий час відзначився Георге Флореску, який прицільно пробив з 11-метрової позначки.

"Динамо" оступилося в гостьовій зустрічі з "Томью" - 0:1. Перемогу сибірякам приніс гол Артема Дзюби з пенальті, призначеного на 49-й хвилині за порушення Дениса Колодіна проти Сергія Скоблякова.

Дев"ятнадцятий тур завершився в понеділок мінімальною домашньою перемогою "Анжі" над "Сибіром". Давид Цораєв реалізував пенальті на 51-й хвилині зустрічі.