неділя, 29 серпня 2010 17:48

"Зеніт" розгромив "Локомотив"

Пітерський "Зеніт" зміцнив своє лідерство в чемпіонаті Росії з футболу, обігравши 29 серпня на виїзді московський "Локомотив".

Матч на стадіоні в Черкізово, який транслювався в ефірі Першого каналу, завершився з рахунком 3:0 на користь гостей.

Рахунок у зустрічі було відкрито на 17-й хвилині португальським нападаючим "Зеніту" Данні. Ще два м'ячі були забиті в другому таймі Олександром Бухаровим (67-а хвилина) і Романом Широковим (77-хвилина). З середини другого тайму "Локомотив" грав у меншості після того, як Дмитро Торбінський отримав другу жовту картку.

Після цієї гри "Зеніт" набрав 43 очки в 17 зустрічах. "Локомотив" у турнірній таблиці посідає 9 місце з 23 очками після 19 матчів.

Раніше в неділю відбувся ще один матч 19-го туру чемпіонату Росії. "Томь" приймала у себе московське "Динамо" і виграла з мінімальним рахунком. Гол на рахунку Артема Дзюби.