субота, 27 листопада 2010 10:53

"Іллічівець" і "Кривбас" зіграли внічию

"Іллічівець" та "Кривбас" не скористалися шансом відірватися від аутсайдерів. Матч, який відкривав програму 19-го туру чемпіонату України з футболу, завершився внічию - 1:1.

Через 100 секунд після стартового свистка господарі отримали гол у свої ворота. Захисники довго розбиралися, кому ж слід винести м'яч подалі від свого штрафного майданчика, чим і скористався Максимов - 1:0.

Інша справа, що і "Кривбас" зберегти перевагу не зміг. Дуже скоро гості віддали суперникові ініціативу. У підсумку, на 39-й хвилині господарям вдалося відновити рівновагу - 1:1.

Після перерви відзначитися могли і ті, і інші. Причому, найбільшу кількість моментів маріупольці створили вже в компенсований час, але "Кривбас" відбився, зумівши перервати свою серію поразок, яка налічувала три матчі.