неділя, 18 березня 2007 18:57

"Харків" без проблем перемагає "Іллічівець"

Матч сусідів по підвалинам турнірної таблиці "Харкова" та "Іллічівця" завершився перемогою харківського клубу 2:0. Вже в дебюті матчу Олександр Гладкий забив гол чітким ударом низом по діагоналі в лівий кут на 8 хвилині.

Решта тайму команди зіграли на зустрічних курсах, але жодна з атак не завершилась результативним пострілом.

По перерві нападник "Харкова" бразилець Рібейро вдало зіграв на добиванні, збільшивши перевагу своєї команди до двох м"ячів.

"Іллічівець" намагався атакувати, але так і не зміг відквитати хоча б один м"яч.

Після приходу в команду Володимира Безсонова "Харків" явно перебуває на підйомі, вдруге поспіль здобуваючи перемогу в чемпіонаті. Тепер вже маріупольці - найближчі до зони вильоту, де міцно облаштувались "Сталь" та "Зоря".

"Харків" - "Іллічівець" 2:0 (1:0)