субота, 10 липня 2010 10:58

"Динамо" втратило очки в матчі з "Оболонню"

Забивши двічі до перерви, команда Валерія Газзаєва дозволила "пивоварам" відігратися і звести поєдинок до нічиєї.

Чотири голи на двох забили "Оболонь" і "Динамо", що дозволило київському дербі стати найрезультативнішим матчем першого дня чемпіонату.

"Оболонь" була близька до того, щоб успішно зіграти в захисті і з нульовим рахунком піти на відпочинок, але на 37-й хвилині Андрій Шевченко блиснув індивідуальною майстерністю і здорово пробив під поперечину - 1:0. Не встигли "пивовари" прийти в себе, як Ярмоленко зробив рахунок 2:0.

У другій половині зустрічі Мандзюк скористався промахом Бойка (1:2), але довгий час здавалося, що динамівцям ця недбалість зійде з рук. Але штрафний на останніх секундах призвів до "пожежі" біля воріт "Динамо", і Мандзюк, першим розібравшись у ситуації, зрівняв рахунок - 2:2.

Прем"єр-ліга

1-й тур

"Оболонь" - "Динамо" - 2:2

Голи: Мандзюк (59, 90 +2) - Шевченко (37), Ярмоленко (38).

"Оболонь": Остапенко, Кутас, Лозинський, Пластун (Кучеренко, 80), Сапай, Слюсар, Лупашко, Сибіряков (А. Шевчук, 88), Мазуренко, Худзік, Мандзюк.

"Динамо": Бойко, Даніло Сілва (Бетао, 55), Михалик, Алмейда, Маграо, Вукоєвич, Єрьоменко, Гармаш (Юссуф, 84), Ярмоленко, Шевченко, Мілевський (Нінковіч, 74).

За матеріалами Турнир

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" втратило очки в матчі з "Оболонню"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua