четвер, 29 жовтня 2009 10:06

"Динамо" вилетіло з Кубку України (ФОТО)
24

В середу, 28 жовтня, відбувся чвертьфінальний поєдинок Кубка України з футболу. Донецький "Шахтар" впевнено переграв київське "Динамо" з рахунком 2:0.

Рахунок на 23-й хвилині відкрив Даріо Срна, потужно пробивши у ближній кут воріт Богуша.

Протягом всього матчу обидві команди мали можливості змінити рахунок. Але другий гол відбувся лише в компенсований час другого тайму. Провал в обороні киян дав можливість "гірникам" провести комбінацію, яку влучим ударом завершив Фернандіньйо.

Потенційними суперниками "Шахтаря" стали донецький "Металург", "Таврія" та "Волинь". Жеребкування відбудеться 11 листопада.

Gazeta.ua

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" вилетіло з Кубку України (ФОТО)». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua