вівторок, 21 жовтня 2008 21:45

"Динамо" 1:0 "Порту" - статистика матчу

Найоперативніші онлайн новини з футбольного матчу "Динамо" - "Порту" від сайту "Gazeta.ua"

"Динамо"  "Порту"
 Рахунок:  1  0
 Автори м"ячів:  Алієв
 Жовті картки:
 Несмачний,  Сапунарі, Роландо
 Видалення:

Уже з перших хвилин "Динамо" пішло в атаку. Бангура у першій ж атаці потрапив у офсайд.

На 4 хвилині Бангура ледь не вийшов один на один з голкіпером португальців.

Мерелеш бив штрафний після помилки біля власної штрафної зони... але повз ворота.

Гонсалес (на 18 хвилині) вийшов один на один з воротарем динамівця, але наш голкіпер врятував українців.

Богуш помиляється на виході, але португальці пробачають противнику цю помилку.

ГООООООЛ! Алієв по-бразильські забиває зі штрафного надпотужним ударом у дев"ятку воріт португальської команди...

Лопез на 29 хвилині виходив на "забивну" позицію, але вдарив повз ворота

Родрігес ледь не забив українцям, але підвела неточність

Українці тримають оборону

Богуш знову рятує "Динамо".

Кінець першого тайму.

Юрій Сьомін випустив Мілєвського замість Бангура.

Алієв заробляє штраий удар посередині карної зони, в метрах 20-ти від воріт.

Удар... Після декількох рикошетів португальці відбилися.

Гіоане йде з поля, замість нього виходить Єрьоменко.

Бадр Ель Кадурі ледь не забив другий гол у ворота "Порту", але заробляє кутовий.

"Порту" постійно йде вперед... Галк б"є по воротах, але не влучає.

Роланду заробляє жовту картку.

У португальців заміна: Гонсалес йде з поля, замість нього виходить Кошта.

Богуш знову і знову рятує свою команду.

Нінковіч втрачає гарний шанс забити.

Українці зібралися все на своїй половині поля і тримають оборону.

Асатіані вийшов на поле.

Для "Динамо" почались найважчі 5 хвилин цього матчу. Для динамівців зараз головне протриматися до фінального свистка.

Арбітр поставив дуже серйозний штрафний у наші ворота, але успіх був на нашій стороні...

Все!!! "Динамо" перемагає "Порту"

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" 1:0 "Порту" - статистика матчу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua