субота, 15 серпня 2009 17:10

"Челсі" насилу переміг "Халл Сіті"

Лондонський "Челсі" вирвав перемогу у "Халл Сіті" в стартовому турі чемпіонату Англії з футболу завдяки дублю форварда Дідьє Дрогба.

Поєдинок-відкриття Прем"єр-ліги пройшов у суботу на домашній арені "аристократів" "Стемфорд Брідж". Господарі активно почали зустріч, близький до успіху був нападаючий Дідьє Дрогба. Проте "Халл" вистояв, а на 28-ій хвилині новачок "тигрів" Стівен Хант, скориставшись подвійним рикошетом, вразив ворота Петера Чеха.

Втім, гості раділи недовго. На 37-ій хвилині Дрогба чудово виконав штрафний удар по центру воріт і вирівняв рахунок.

Другий тайм пройшов у гострій боротьбі, при цьому м"яч більше контролювали господарі. А переможний гол було забито лондонцями вже в компенсований арбітром час. Дрогба отримав пас від Деку і, знаходячись практично на лицьовій лінії в штрафному майданчику, відправив м"яч з гострого кута "за комір" голкіперу "Халла" Боаза Майхілла - 2:1.

У минулому сезоні "Халл Сіті" ледве врятувався від вильоту з Прем"єр-ліги, а "Челсі" завоював бронзові медалі.

"Челси" - "Халл Сіті" - 2:1 (1:1)

Голи: 0:1 - Хант (28), 1:1 - Дрогба (37), 2:1 - Дрогба (90+2)

"Челси": Чех, Босінгва, Карвальйо, Террі, Ешлі Коул, Обі Мікель, Ессьєн, Малуда (Деку, 69), Лемпард, Анелька (Калу, 79), Дрогба.

"Халл Сіті": Майхілл, Менді (Джеованні, 78), Тернер, Гарднер, Доусон, Марні, Олофіньяна, Мойоколо, Боатенг, Хант (Гіллас, 69), Фолан.

Попередження: Менді (45), Бармбі (68), Дрогба (90)