понеділок, 19 квітня 2010 15:14

"Баварія" громить "Ганновер", "Герта" майже без шансів вижити. Результати 31 туру Бундесліги.

Відбулися матчі 31 туру німецької Бундесліги.

"Баварія" довела свою міць розгромною перемогою над "Ганновером" (7:0). Ця вікторія, головним творцем якої став Ар"єн Роббен , що оформив хет-трик, дозволила мюнхенцям зберегти відрив від "Шальке" у два очки. Українець Анатолій Тимощук з"явився на полі наприкінці другого тайму.

Дортмундська "Боруссія" втратила нагоду увійти до чільної трійки бундесліги, розписавши в рідних стінах мирну угоду з "Хоффенхаймом" - 1:1. У той же час "Герта", котра бореться за місце під сонцем, також заробила одне очко, однак воно навряд чи зігріє берлінців.

"Вердер" та "Байєр" - найближчі конкуренти дортмундців у боротьбі за третю перепустку до Ліги чемпіонів УЄФА - напередодні випереджали "Боруссію" на два очки. Тож перемога за три тури до завершення чемпіонату дозволяла підопічним Юргена Клоппа обійти претендентів на бронзу.

Однак у Фортуни була інша думка… Форвард господарів Нельсон Вальдес ударом головою відкрив рахунок на 57-й хвилині та подарував уболівальникам Дортмунда надію на перемогу. Втім, усі їхні плани в мить перекреслив Ведад Ібишевич, котрий після передачі Карлоса Едуардо вирівняв ситуацію. Йшла 89-а хвилина...

Цієї ж неділі "Герта" могла на три очки наблизитись до "зони безпеки", але вдовольнилася нічиєю у виїзному матчі з "Айнтрахтом" - 2:2. Гості вийшли вперед завдяки точному удару Гойко Качара, втім ще до перерви Юміт Коркмаз відновив рівновагу. І все ж "Герта" пішла у роздягальню із перевагою, завдячуючи голу Раффаела.

Проте за півгодини до кінця Марко Русс звів нанівець усі намагання столичного клубу. Відтак підопічні Фрідхельма Функеля мають в активі найменшу кількість очок - 23. Аби залишити зону вильоту, їм потрібно добряче постаратись, враховуючи, що в решті матчів бундесліги вони змагатимуться з командами, що наразі посідають чотири перших місця.

Бундесліга. 31 тур

Боруссія Д - Хоффенхайм 1899 - 1:1 (0:0)

Голи: 1:0 - Вальдес (57), 1:1 - Ібішевіч (89).

Боруссія Д: Вайденфеллер, Овомойела, Хуммельс, Суботіч, Деде, Бендер, Шахін (Хайнан, 21), Блашчіковскі (Фойльнер, 81), М. Зідан (Вальдес, 29), Гросскройтц, Барріос.

Хоффенхайм 1899: Хільдебранд, Бек, Комппер, Шимуніч, Ібертсбергер, Вайс, Л. Густаво (Гульд, 46), Саліховіч, Еду (Майкосуел, 63), Тагое (Ібішевіч, 63), Карлос Едуардо.

Попередження: Л. Густаво (38), Вайденфеллер (38), Шимуніч (39), Ібертсбергер (61), Деде (62).

Айнтрахт - Герта - 2:2 (1:2)

Голи: 0:1 - Качар (17), 1:1 - Коркмаз (38), 1:2 - Рафаел (43), 2:2 - Русс (63).

Попередження: Русс (39), Кріс (90).

Кельн - Бохум - 2:0 (1:0)

Голи: 1:0 - З. Тошич (15), 2:0 - З. Тошич (78).

Попередження: Матушік (89).

Фрайбург - Нюрнберг - 2:1 (1:0)

Голи: 1:0 - Марох (4, автогол), 2:0 - Сіссе (60), 2:1 - Марох (79).

Попередження: Флум (28), Вольф (28), Мейджі (88), піноль (90).

Гамбург - Майнц - 0:1

Гол: 0:1 - Бансе (20).

Шальке 04 - Боруссія М - 3:1 (2:1)

Голи: 1:0 - Ракітіч (9), 1:1 - Бобаділья (16), 2:1 - Фарфан (45), 3:1 - Ракітіч (47, пенальті).

Попередження: Бобаділья (33), Матмур (44), Хеведес (71).

Вольфсбург - Вердер - 2:4 (2:1)

Голи: 1:0 - Джеко (18), 1:1 - Фрінгс (38, пенальті), 2:1 - Графіте (40), 2:2 - Пісарро (50), 2:3 - Фрінгс (63), 2 : 4 - У. Алмейда (75).

Попередження: Місімовіч (54), Фрінгс (59), У. Алмейда (76), Боровскі (77).

Штутгарт - Байєр - 2:1 (1:1)

Голи: 0:1 - Кісслінг (14), 1:1 - Кака (29), 2:1 - Кака (85).

Попередження: Барнетта (16), Кака (16), Дельпьер (24), Сарпі (55), Маріка (78), Погребняк (90).

Вилучення: Барнетта (19).

Баварія - Ганновер 96 - 7:0 (3:0)

Голи: 1:0 - Оліч (22), 2:0 - Роббен (30), 3:0 - Мюллер (44), 4:0 - Оліч (49), 5:0 - Роббен (50), 6:0 - Мюллер (62), 7:0 - Роббен (90).

Баварія: Бутт, Лам, Демічеліс, ван Бюйтен, Контенто, ван Боммель, Швайнштайгер (Тимощук, 81), Роббен, Рібері (Гомес, 69), Мюллер, Оліч (Праньіч, 69).

Ганновер 96: Фромловітц, Черандоло, Еггіманн, Аггі, К. Шульц (Шлаудрафф, 37), Шмідебах, Баліч, С. Пінту, Джакпа (Рауш, 53), Штайнер (Шахед, 46), Конан Я.

Попередження: ван Боммель (18), К. Шульц (21), Джакпа (42).

Снайпери: Джеко (Вольфсбург) - 20, Кісслінг (Байєр) - 19, Кураньї (Шальке-04) - 18, Барріос (Боруссія Д), Пісарро (Вердер) - по 15, Роббен (Баварія) - 14.