Ексклюзиви
неділя, 15 серпня 2010 18:50

Після Капелло збірну Англії очолить англієць

Після Капелло збірну Англії очолить англієць

Збірну Англії з футболу після Фабіо Капелло очолить англійський тренер. Про це в інтерв'ю "Бі-Бі-Сі" заявив один з керівників Футбольної асоціації Англії Адріан Бевінгтон (Adrian Bevington). Він підкреслив, що Капелло залишиться на чолі команди до закінчення терміну свого контракту.

Італієць Капелло став головним тренером англійської збірної в 2008 році, після того як його попередник Стів Макларен провалив відбірковий цикл до чемпіонату Європи. До Макларена зі збірною працював швед Свен-Йоран Ерікссон - перший іноземець на чолі національної команди Англії.

Контракт з Капелло укладено до 2012 року. Він був підписаний перед початком чемпіонату світу в ПАР. Незважаючи на невдалий виступ збірної Англії на цьому турнірі (англійці непереконливо виглядали на груповому етапі і вилетіли в 1 / 8 фіналу, програвши німцям з рахунком 1:4), Асоціація футболу Англії вирішила не розривати контракт з італійцем достроково.

Крім невдачі на світовій першості, Капелло пред'являють в Англії цілий ряд інших претензій. 11 серпня його збірна провела важкий товариський матч з Угорщиною: англійці досягли скромної перемоги з рахунком 2:1, програючи по ходу матчу.

Крім того, Капелло звинувачують у поганому ставлення до колишнього капітана національної команди Девіда Бекхема: навіть не поговоривши з футболістом, тренер оголосив журналістам, що більше не буде викликати його до збірної.

За матеріалами Лента

Зараз ви читаєте новину «Після Капелло збірну Англії очолить англієць». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

16.09.2011 03:56:35Alex79.135.207.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

После маньяка-убийцы Лозинского, маньяка-водителя Шкиля и просто маньяка Ляшко, а также депутатов-педофилов из "Артека" Уколова и Терехина, народ теперь называет объединившую столь ярких личностей партию Бандой Юлии Тимошенко, или ласково - бюторастами. ~~~~ Так что "белого кобеля уже не отмоешь докрасна". Пора КрысЮле привыкать к нарам, с нашими не самыми мягкими матрасами, а то ВОНА как Прынцесса на горошине - немного поворочалась на синтетической перине, и все, уже синяками покрылась.

25.07.2011 12:05:13Антон80.93.118.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти
Богослопская для Украины,как холера для жителей Мариуполя.
10.07.2011 10:40:14ОЛЕНА91.124.96.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
А ЩО ПРАВДА В ОЧІ ЗАЛОЛОЛА???????
10.07.2011 00:30:45вова львов90.177.192.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Помароидные сектанты ушли в дупло,- водить хоровод,за деву Косорылую,за Витю обмоченного,закусанными пчеловодами...
09.07.2011 22:43:46Зосин папа93.73.16.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Когда говоришь богословская то думаешь зося .Когда говоришь зося то думаешь богословская.Только не понятно это две ведьмы или две в оном лице .Пардон две хари.
09.07.2011 21:21:22васыль77.247.20.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти
Эта сволоч Турчинская , по нём давно тюрьма плачет. А Владимир куча гавна. ПР -молодцы.
09.07.2011 17:52:52Улена109.87.118.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти
Богословская - позор Харькова!!!! И это Заслуженный юрист Украины?! Это базарная баба, выполняющая свою "работу". продажная и купленная "глушилка" ! Стыдно за уровень провластной политической элиты. Ребята правильно сделали, что ушли и не участвовали в этом базаре черноротой старухи. Кравчук - респект !!!
10.07.2011 20:20:52НИКОЛАЙ95.158.13.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти
ЗА, ОБЕИМИ РУКАМИ! БАЗАРНАЯ БАБА!!! КАК ТЫ ДУРА ПОЗОРИШЬ РЫГОНАЛОВ, А ИМ ВИДИМО ВСЕРАВНО. КОЗЛИНА, ДОСТАЛА ВСЕХ!!!ТО ЗА ЮЛЕЙ БЕГАЛА ТО ЗА ТУРЧИНОВЫМ. У ТЕБЯ НЕ ВСЕ С ГОЛОВОЙ В ПОРЯДКЕ. ЛЕЧИСЬ!!!
09.07.2011 16:38:27Владимир95.135.162.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти
Януковичи козлы и шулеры,а Богословская -куча дерьма,как и вся Партия Регионов.
09.07.2011 16:09:16Zosia217.212.230.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Батюшки светы!!! Я уже нарядилась в траурные одежды и рыдаю, штаб ВОНЫ меня игнорирует!!! Окститесь убогие, на кой вы мне нужны !!!
09.07.2011 19:06:23uoHHGD80.239.242.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти
вОТ-ВОТ правильно - тебя посылют на .уй вот и уходи не жди а то гляди и фейс начистят или бензином обльют как властительницу твоих богоёбскую.
09.07.2011 16:04:29Ll94.244.40.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти
Шустрый - еврей. И ему глубоко насрать на Украину и украинцев. Овечкой прикидывается.
Голосів: 4166
Голосування Чи підтримуєте те, що українські спортсмени зі зброєю захищають нашу країну від вторгнення РФ?
  • Так. Це - громадянський обов'язок, а частина з них ще й представляє клуби ЗСУ
  • Не зовсім. Вони мають прославляти Україну на спортивних аренах і закликати світ підтримувати нашу країну
  • Усі методи хороші. Головне - не бути псевдопатріотами, як Тимощук
Переглянути