Порятунок Іспанії та розгром від Данії: результати матчів відбору Кубка світу

Дані Ольмо приніс Іспанії перемогу. Фото:Gettyimages.com

28 березня відбулися матчі 2-го туру відбору до Куба світу.

Gazeta.ua знайомить із їхніми результатами.

У групі В Швеція не мала ніяких проблем в гостях із Косово -3:0.

Гості вирішили долю поєдинку ще у 1-му таймі коли забили двічі. Після перерви Себастян Ларссон реалізував пенальті та вів гру до розгрому. Господарі дограли у меншості через вилучення у кінці гри.

В іншому матчі збірна Грузії була близької до сенсації у домашньому матчі проти Іспанії -1:2.

Наприкінці 1-го тайму грузини вийшли вперед. Іспанці відповіли своїм голом відразу після перерви. Приніс перемогу гостям Дані Ольмо вже в компенсований час. Форвард "Лейпцига" дальнім ударом застав зненацька воротаря збірної Грузії.

Швейцарія на класі перемогла Литву у групі С - 1:0.

Єдиний м'яч був забитий півзахисником "Ліверпуля" Джорданом Шакірі на самому початку гри.

В іншому матчі групи Італія розібралася із Болгарією -2:0.

Вирішальним у маті став пенальті у ворота болгар наприкінці 1-го тайму. Маючи перевагу у рахунку команда Роберто Манчіні спокійно довела гру до перемоги. Остаточно зняв всі питання під кінець гри Мануель Локателлі.

У групі І Англія не мала проблем з Албанією -2:0.

Гаррі Кейна та Мейсон Маут забили по 1-му м'ячі у кожному із таймів.

Угорці в гостях розгромили Сан-Марино -3:0.

Збірна Польщі із таким же рахунком перемогла Андорру.

Результативним вийшли матчі у групі F. Данія розтрощила Молдову -8:0.

Ще у 1-му таймі гості пропустили 5. Під кінець матчу данці довели рахунок до непристойного.

Австрія без проблем розібралася із Фарерськими островами -3:1.

В цій же групі Ізраїль та Шотландія поділили очки -1:1.

Наприкінці 1-го тайму Дор Перец відкрив рахунок у матчі, а гості відігралися відразу після перерви.

У Групі J Німеччина в гостях перемогла Румунію -1:0.

Єдиний м'яч у матчі забив гравець "Баварії" Серж Гнабрі.

В іншому матчі групи Північна Македонії знищила Ліхтенштейн -5:0.

Збірна України у своєму матчі 2-го туру не змогла обіграти фінів -1:1.

Українці після 2 турів мають у своєму активі тільки 2 очки та ділять 2-3 місце із Фінляндією.

31 березня команда Андрія Шевченка буде приймати Казахстан. Початок гри о 21:45.

Зараз ви читаєте новину «Порятунок Іспанії та розгром від Данії: результати матчів відбору Кубка світу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua