середа, 03 серпня 2011 14:40

Півзахисник "Динамо" зіграв за "МЮ" у благодійному матчі
5

У благодійному матчі з ініціативи колишнього воротаря марсельців Паскаля Ольмета "Олімпік" зустрівся з "Манчестер Юнайтед". Весь збір від гри надійде у фонд "Un Sourire, Un Espoir pour La Vie" на допомогу хворим дітям, повідомляє "Террикон".

Після нічийного першого тайму французький клуб, значно підсиливши склад у перерві, влаштував команді Фергюсона розгром - 8:2. Відзначимо, що в складі "МЮ" з основних футболістів виступали тільки Патріс Евра, Кріс Смоллінг та Пак Чжи Сун.

У воротах у першому таймі стояв чемпіон світу Фаб'єн Бартез, який у різний час грав і в "МЮ", і в "Марселі", а в другому - екс-нападник збірної Франції Давід Жінола.

Також за "МЮ" зіграв французький півзахисник Шаір Бельгазуані, права на якого належать київському "Динамо".

Товариський матч

Марсель - Манчестер Юнайтед 8:2 (2:2)

Голи: Нікулу, 15, Айю, 32, 62, Шейру, 48, 84, Діарра, 59, Ремі, 69, 81 - Уелбек, 36, Клеверлі, 38.

Марсель: Брасільяно (Манданда, 46), Аспілікуета (Морел, 46), Нікулу (М'Бо, 66), Мбіа (Фанні, 46), Сабо (Діавара, 46), Сіссе (Шейру, 46), Каборе (Діарра, 46), Амальфітано, Гаді, Омрані (Гонсалес, 46), Айю (Ремі, 46).

Манчестер Юнайтед: Бартез (Жінола, 46), Смоллінг, Малкуа, Джонс, Евра, Мансурі, Бельхаід, Бельгазуані, Клеверлі, Пак, Уелбек.

Зараз ви читаєте новину «Півзахисник "Динамо" зіграв за "МЮ" у благодійному матчі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua